دانشنامه مهاجرت

  مهاجرت

 • ازدواج در سوئیس •  ازدواج در کشور سوئیس، شرایط ازدواج در کشور سوئیس، شرایط مهاجرت از طریق ازدواج در کشور سوئیس، شرایط مهاجرت به کشور سوئیس، راه های ورود به کشور سوئیس، اخذ ویزای کشور سوئیس، انواع ویزا در کشور سوئیس

  ایا شما قصد ازدواج در یکی از کشورهای اروپایی را دارید؟ ایا شما قصد ازدواج در کشور سوئیس را دارید؟ ایا اطلاعات کافی در مورد ازدواج در کشور سوئیس را دارید؟ ایا قصد مهاجرت به کشور سوئیس را دارید؟ امروزه افراد بسیار زیادی وجود دارند که تمایل به مهاجرت به کشورهای دیگر را دارند. البته افرادی وجود دارند که تمایل دارند از طریق ازدواج مهاجرت نمایند. در این مقاله قصد بر این است برای شما عزیزان در رابطه با ازدواج در سوئیس و شرایط ازدواج در سوئیس توضیح دهیم.

  قانون ازدواج در کشورهای مختلف

  همانطور که می دانید قانون و ساختار ازدواج در هر کشور با کشور دیگر کاملا متفاوت می باشد و بهتر است بدانید شرایط ورود ازدواج به کشورهای دیگر کار بسیار سختی می باشد.

  براساس میانگین جهانی، سن قانونی ازدواج برای پسران ۱۷ سال و برای دختران ۱۶ سال است.

  البته این سن برای افراد در کشورهای دیگر می تواند متفاوت می باشد اما به طور کلی این سن میانگین جهانی را نشان می دهد.

  متقاضیانی که قصد ازدواج با یک مرد یا زنی را در اروپا دارند با تکمیل مدارک مورد نیاز سفارت و همچنین ارسال مدارک به بخش کنسولی سفارت برای درخواست ازدواج می توانند اقدام نمایند.

  موسسه حقوقی ملک پور یکی از برترین موسسات حقوقی می باشد که با وجود وکلای برتر و افراد تحصیل کرده اماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

  بهتر است بدانید زنانی که قصد ازدواج با یک مرد خارجی را دارند نیاز به دریافت یک اجازه نامه دارند تا بتوانند از بخش کنسول گری اقدام نمایند.

  شرایط کلی ازدواج در کشور سوئیس

  در رابطه با شرایط کلی ازدواج در کشور سوئیس بهتر است بدانید افراد حداقل باید ۱۸ سال داشته باشند و انجام امور ازدواج و شرایط شروع آن حتما باید در حضور افسر اداره ثبت انجام شود.

  در رابطه با تقاضای ازدواج در کشور سوئیس باید یکی از طرفین شهروند کشور سوئیس باشند و شهروند سوئیسی باید مراحل ورود فرد را به کشور پیگیری نماید.

  در قانون کشور سوئیس ازدواج بین خواهر و برادر، پدربزرگ و مادربزرگ با نوه، پدر و مادر با فرزندان و یا فرزندان همسر قبلی کاملا ممنوع می باشد.

  در اداره ثبت حتما باید صحت مدارک به اثبات برسد و افرادی در اداره ثبت هستند که با دریافت هزینه مدارک افراد را مورد بررسی قرار می دهند.

  البته ممکن است یکی از زوجه در کشور سوئیس وجود نداشته باشند در این مواقع تکلیف کار چیست؟

  افراد می توانند درخواست خود را به صورت کتبی انجام دهند.

  و بهتر است بدانید زن و شوهر در کشور سوئیس بعد از ازدواج از حقوق یکسانی برخوردار هستند و در تمام شرایط زندگی در کنار هم هستند و منافع یکدیگر را در زندگی به طور کامل در نظر میگیرند.

  جدایی و طلاق در کشور سوئیس

  شاید برای شما سوال ایجاد شود که جدایی و طلاق در کشور سوئیس چطور می باشد؟ افراد می توانند با توافق یکدیگر  با نوشتن در یک برگه جدایی خود را اعلام کنند اما این کار اعتبار قانونی نخواهد داشت و به طور کلی این افراد باید به صورت کاملا قانونی و در دادگاه این کار را انجام دهند.

  شرایط کلی و دلیل جذابیت کشور سوئیس

  در کشور سوئیس سطح بالای استاندارد زندگی و ارامش افراد در کشور و همچنین محیط امن در کشور باعث شده است که افراد زیادی وارد کشور شوند و متقاضیان زیادی هستند که تمایل به ورود از طرق مختلف به کشور سوئیس را دارند.

  یکی از موارد مهمی که افراد تمایل به ازدواج در کشور سوئیس را دارند اخذ اقامت کشور سوئیس می باشد.

  افرادی که با تبعه ی کشور سوئیس ازدواج می کنند می توانند تقاضای اقامت کشور سوئیس را داشته باشند.

  البته موضوع مهمتری که در اخذ ویزای ازدواج سوئیس وجود دارد، زمان بر بودن ویزا می باشد.

  پروسه ی ویزای ازدواج ممکن است بیش از یکسال به طول انجامد و مورد بعدی در اخذ ویزای ازدواج در سوئیس، ناموفق بودن ویزا می باشد. در نظر داشته باشید ممکن است زمان زیادی برای اخذ ویزای ازدواج بگذارید اما در نهایت درخواست شما مورد قبول قرار نگیرد.

  شما عزیزان می توانید از طرق دیگر مهاجرت وارد کشور سوئیس شوید و از شرایط بسیار عالی کشور سوئیس استفاده نمایید.

  از طرق دیگر مهاجرت به کشور سوئیس، مهاجرت تحصیلی به کشور سوئیس می باشد.

  مقطع لیسانس در کشور سوئیس ۴ ساله می باشد و افراد می توانند با داشتن مدرک دیپلم ۱۲ ساله اقدام نمایند.

  البته در نظر داشته باشید تحصیلات در مقطع لیسانس به زبان المانی و فرانسوی می باشد. و افراد هفته ای ۱۰ ساعت اجازه کار دارند.

  افرادی که قصد ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس را دارند باید دقت کافی را در زمان تحصیل داشته باشند.

  نکته مهم و قابل توجه این است که افراد می توانند با اخذ نمرات مناسب و همچنین درجات عالی مسیر خود را برای اخذ بورسیه در مقطع دکترا هموار خواهد کرد.

  تحصیل در مقطع فوق لیسانس به سه زبان انگلیسی، المانی و فرانسوی انجام میگیرد و افراد می توانند در مقطع فوق لیسانس ۲۰ ساعت در هفته کار کنند.

  و همینطور افراد می توانند در مقطع دکترا به ۲ صورت تحصیل در دانشگاه و همچنین بورسیه اقدام نمایند.

  شما می توانید با مراجعه به سایت موسسه حقوقی ملک پور و با استفاده از مشاوره رایگان تلفنی اطلاعات کافی و لازم را کسب نمایید.