دانشنامه مهاجرت

  مهاجرت

 • بورسیه تحصیلی سوئیس

 • منبع:malekpour.ir


  آیا به دنبال اطلاعات در زمینۀ بورسیه تحصیلی سوئیس هستید؟

  آیا به دنبال منبع موثق جهت کسب اطلاعات درمورد چگونگی اخذ بورسیه سوئیس هستید؟

  آیا میخواهید بدانید که بورسیه سوئیس را چگونه اخذ کنید؟

  آیا میخواهید بدانید که چگونه میتوانید بورسیه تحصیلی سوئیس را دریافت نموده و مشغول به تحصیل در سوئیس گردید؟

  آیا میخواهید در بهترین کشور دنیا تحصیل کنید اما از پس هزینه های آن بر نمی آیید و اخذ بورسیه سوئیس برایتان بسیار با اهمیت است؟

  آیا به دنبال آن هستید که یاد بگیرید که خودتان چگونه برای بورسیه سوئیس اقدام کنید؟

  آیا میدانید شرایط اخذ بورسیه تحصیلی سوئیس چیست؟

  موسسه حقوقی ملک پور بعنوان برترین و بزرگترین موسسه خاورمیانه در زمینه حقوق بین الملل مقاله ای کامل در زمینۀ بورسیه تحصیلی سوئیس برای شما عزیزان گردآوری نموده است.

  در این مقاله تمامی بورسیه های تحصیلی سوئیس که از طرف دانشگاههای سوئیس ارائه میگردد را برای شما عزیزان با ذکر منبع آورده ایم . و شما قطعآ با پیگیری از طریق این مقاله که درمورد بورسیه تحصیلی سوئیس نگاشته شده است میتوانید خودتان به تنهایی برای اخذ بورسیه تحصیلی سوئیس از دانشگاههای مورد نظرتان اقدام بفرمایید.

  دراین مقاله که با تحقیق وسیع در زمینۀ بورس سوئیس توسط برترین وکلا و مشاوران موسسه حقوقی ملک پور تهیه گردیده است میتوانید به پاسخ سوالات مهم خود در زمینۀ اخذ بورسیه تحصیلی سوئیس دست یابید . و میتوانید پس از مطالعۀ این مقاله که در مورد بورسیه تحصیلی سوئیس نگاشته شده ، نحوۀ اپلای کردن برای بورسیه تحصیلی سوئیس را فرا بگیرید و بدانید که جهت اخذ بورسیه تحصیلی سوئیس چه مدارک و چه رزومه ای مورد نیاز است .

  تحصیل در سوئیس شاید آرزوی بسیاری از افراد باشد ، چه افرادی که در ایران هستند و چه حتی افرادی که در حوزه اتحادیه اروپا زندگی میکنند ، سوئیس کشوری با برترین امکانات و امنیت و رفاه اجتماعی بالا سالیان سال برترین کشور دنیا بوده و به همین جهت به کلبه آمال و آرزوهای بسیاری از افراد در سراسر دنیا تبدیل گشته ، لکن مطلبی که باعث شده هر کسی نتواند در این کشور ادامه تحصیل دهد و یا به کار و زندگی بپردازد آنست که سوئیس کشور بسیار گرانیست و هزینه های تحصیل  و زندگی در این کشور بسیار بالاست ، لکن عموم مردم از این اطلاع ندارند که با کمی تلاش میتوانند با اخذ بورسیه های تحصیلی  سوئیس به آرزوی خود که همان تحصیل در سوئیس میباشد برسند ، البته اینکه بتوانند موفق به گرفتن بورسیه های تحصیلی سوئیس گردند را نمیتوان تضمین نمود زیرا هر بورسیه شرایط و ضوابط خود را دارد و افراد بسته به شرایط و رزومه شان و گاهآ با دادن آزمون و شرکت در رقابت بر سر تصاحب بورسیه های تحصیلی سوئیس موفق به کسب بورسیه تحصیلی میگردند. لکن گاهآ این بورسیه های تحصیلی دانشگاههای سوئیس به میزانیست که هم تحصیل و هم زندگی افراد را بصورت کامل ساپورت می نماید.

  در ادامه لیست بورسیه های معروف و مهم دانشگاههای سوئیس را که جهت دانشجویان خارجی متقاضی تحصیل و متقاضی اخذ بورسیه تحصیلی دانشگاههای سوئیس ارائه میگردد را برای شما عزیزان با ذکر منبع و لینک صفحات مربوط به بورسیه تحصیلی خواهیم آورد . که اطلاعات کلی درمورد این بورسیه های تحصیلی سوئیس در مقاله ترجمه شده و خدمت شما ارائه میگردد و اگر به دنبال ریز اطلاعات در زمینه بورسیه های تحصیلی سوئیس میباشید ،پیشنهاد میگردد که لینک هایی که به شما معرفی میگردد را استفاده بفرمایید.

   

   

  لیست بورسیه های تحصیلی سوئیس برای سال 2017- 2016  جهت دانشجویان خارجی

   

  IO-MBA Program Scholarships at University of Geneva

  University of Geneva
  Masters (MS) Degree

  Deadline: 15 Nov 2016
  Study in:  Geneva, Switzerland
  Course starts September 2017

   

  بورسیه تحصیلی دانشگاه ژنو – رشته MBA

  مقطع فوق لیسانس MBA

  استارت دوره سپتامبر 2017

  محل تحصیل در سوئیس

  ددلاین جهت اپلای تا 15 نوامبر 2016 میباشد .

   

  مبلغ این بورسیه تحصیلی سوئیس معمولآ از 5.000 تا 7.900 CHF میباشد .

  هرکدام از بورسیه ها در تعداد مشخصی موجود میباشند که بسته به اینکه چند نفر جهت آن درمدت زمان ددلاین اقدام میکنند و شرایط هر شخص به چه صورت است ،تعلق آن به اشخاص مشخص میگردد.

  جهت اطلاع از ریز اطلاعات و دریافت فرم اپلیکیشن مربوط به این بورسیه تحصیلی سوئیس از دانشگاه ژنو میتوانید به لینک زیر مراجعه بفرمایید.

  Website:

  Official Scholarship Website: http://iomba.ch/financial-aid-scholarships/

   
  GENEVA

   
  UNIL Master’s Grants in Switzerland for Foreign Students

  University of Lausanne
  Masters Degree

  Deadline: 15 Dec 2016 (annual)
  Study in: Switzerland
  Course starts September 2017

  بورسیه تحصیلی دانشگاه لوزان

  برای مقطع فوق لیسانس در سوئیس

  محل تحصیل در سوئیس

  استارت دوره سپتامبر 2017

  ددلاین جهت اپلای تا 15 دسامبر 2016 میباشد . این بورسیه کاملآ رقابتی میباشد و دانشجویان برتر موفق به کسب این بورسیه تحصیلی سوئیس میگردند.

  کاندیداهای استفاده از این بورسیه تحصیلی سوئیس میبایست در مقطع فوق لیسانس رشته های آفر شده در مقطع ارشد دانشگاه Lausanne را انتخاب نموده باشند ، تمامی رشته به جز رشته های پزشکی ، هنر در علوم ، ارشد حقوق از دانشگاه زوریخ و لوزان ، ارشد حقوق علوم جزایی ، علوم قضایی ، ارشد علوم ردیابی جرم  و جرم شناسی .

  حداقل مبلغ این بورسیه تحصیلی سوئیس 1.600CHF در ماه میباشد . که از 15 سپتامبر تا 15 جولای به طول مدت دوره بستگی دارد و به اندازه طول دوره ادامه میابد.

  از شرایط اخذ این بورسیه تحصیلی سوئیس دارا بودن مدرک تحصیلی در یکی از دانشگاههای خارجی میباشد . و مدرک لیسانس ایشان مورد تایید دانشگاه قرار گیرد. و این بورسیه تحصیلی سوئیس بیشتر به کسانی تعلق میگیرد که مشکل هزینه جهت ادامه تحصیل دارند.

  دانشجویان جهت اقدام جهت اخذ این بورسیه تحصیلی سوئیس میبایست ابتدا اپلیکیشن فرم مخصوص آن را پر نموده وارسال نمایند.

  جهت اطلاع از ریز اطلاعات و دریافت فرم اپلیکیشن مربوط به این بورسیه تحصیلی سوئیس از دانشگاه Lausanne میتوانید به لینک زیر مراجعه بفرمایید.

  Website:

  Official Scholarship Website:  https://www.unil.ch/international/en/home/menuguid/futures-etudiantes/bourses-master-de-lunil.html

   
  IMD MBA Class Scholarship for Emerging Markets

  IMD
  MBA Degree

  Deadline: 30 September
  Study in:  Switzerland
  Course starts January 2017

  بورسیه تحصیلی دانشگاه IMD سوئیس– رشته MBA

  مقطع فوق لیسانس MBA

  استارت دوره : ژانویه 2017

  محل تحصیل در سوئیس

  ددلاین جهت اپلای تا 30 سپتامبر 2016 میباشد .

  مبلغ 200.000  CHF بین برندگان این بورسیه تحصیلی سوئیس تقسیم میگردد.

  از شرایطی که دانشجو باید داشته باشد جهت اخذ این بورسیه آنست که مدرک GMAT داشته باشد.

  قبل از اپلای کردن جهت این بورسیه تحصیلی سوئیس میبایست ابتدا برای شرکت دوره های MBA این دانشگاه تا قبل از تاریخ سپتامبر سال 2016  اقدام نموده باشید.

  جهت اطلاع از ریز اطلاعات و دریافت فرم اپلیکیشن مربوط به این بورسیه تحصیلی سوئیس جهت رشته MBA از دانشگاه IMD میتوانید به لینک زیر مراجعه بفرمایید.

  Website:

  Official Scholarship Website:  http://www.imd.org/mba-admission-fees/#tab=3
  IMD MBA Future Leaders Scholarships

  Last updated: 12 May 2016 |

  IMD
  MBA Degree

  Deadline: 30 September
  Study in:  Switzerland
  Course starts January 2017

   

  بورسیه تحصیلی دانشگاه IMD سوئیس– رشته MBA Future Leaders

  مقطع فوق لیسانس MBA Future Leaders

  استارت دوره : ژانویه 2017

  محل تحصیل در سوئیس

  ددلاین جهت اپلای تا 30 سپتامبر 2016 میباشد .

  از شرایط مهم اخذ این بورسیه سوئیس آنست که اشخاص سابقه مدیریتی قوی ای از خود نشان دهند و این بورسیه تحصیلی سوئیس مختص کسانیست که سابقه مدیریتی داشته و به دنبال تحصیل در این زمینه میباشند ، و کاندیدای این بورسیه تحصیلی دانشگاههای سوئیس برای رشته مدیریت میبایست بتوانند مدیریت قوی خود و پتانسیل مدیریتی خود را در این زمینه نشان داده و در رقابت با دیگران برنده شوند.

  و این بورسیه سوئیس مختص افراد و تبعه کشور خاصی نیست و به همۀ افراد متقاضی تحصیل در این رشته و دانشگاه از همه جای دنیا تعلق خواهد گرفت.

  در سال 3 بورسیه به این مطلب اختصاص میدهند و مبلغ آن 30.000 Chf میباشد .

  قبل از اینکه برای این بورسیه دانشگاه سوئیسی IMD  اپلای کنید ابتدا میبایست در دانشگاه IMD قبول شده و پذیرش اخذ کنید . و برای اپلای کردن میبایست یک eaasy قوی بتوانید بنویسید در حد 750 کلمه ، و در آن درمورد سابقه مدیریتی تان و مسئولیتهایتان و چگونگی برخوردتان با مسائل و از این قبیل اطلاعات خود را در آن بیان بفرمایید.

  جهت دسترسی به اپلیکیشن فرم دانشگاه سوئیسی و جهت اپلای کردن برای این بورسیه تحصیلی سوئیس دانشگاه  IMD به لینک زیر بروید.

  Website:

  Official Scholarship Website:  http://www.imd.org/mba-admission-fees/#tab=3

   
  EPFL Excellence Fellowships

  Last updated: 07 Dec 2015 | OPENS MID-NOV 2016

  EPFL
  Masters Degree

  Deadline: 15 Jan/15 April (annual)
  Study in:  Switzerland
  Next course starts September 2016

  بورسیه تحصیلی سوئیس برای فلوشیپ دانشگاه EPFL

  زمان اقدام برای بورسیه این دانشگاه سوئیسی از اواسط نوامبر سال 2016 آغاز میگردد.

  این بورسیه جهت مقطع فوق لیسانس میباشد .

  ددلاین از 15 ژانویه تا 15 آپریل

  محل تحصیل در سوئیس

  استارت کورس بعدی در سپتامبر سال 2016 میباشد .

  این بورسیه تحصیلی دانشگاه سوئیسی EPFL به تعداد محدودی به افراد داده خواهد شد . و از شرایط آن اینست که افراد متقاضی دریافت این بورسیه سابقه درخشان تحصیلی داشته باشند . برخی از این بورسیه های دانشگاه سوئیسی EPFL بصورت مستقیم از طرف دانشگاه داده میشود و برخی دیگر بواسطۀ شرکت ها و موسسات به دانشجویان فلوشیپ داده می شود.

  این بورسیه سوئیس نیز به همۀ دانشجویان از سراسر دنیا میتواند تعلق بگیرد و از نظر تابعیت افراد مشکلی نخواهد داشت.

  جهت دانشجویان خارجی که برای این بورسیه اپلای می نمایند مبلغ این بورسیه تحصیلی دانشگاه سوئیسی EPFL برای هر سال 16.000CHF میباشد . و برای دوسال 32.000 CHF و برای دوره های یکسال و نیمه نیز مبلغ 24.000 CHF میباشد . البته به جز آن خوابگاه نیز به دانشجو تعلق میگیرد.

  هر شخصی که برای دانشگاه EPFL اپلای نماید واجد شرایط اپلای کردن جهت این بورس تحصیلی سوئیس نیز میباشد . اینکه این بورسیه به چه کسی تعلق میگیرد با بررسی و ارزیابی مدارک هر متقاضی مشخص میگردد.

  اپلیکیشن فرم ها باید از تاریخ اواسط نوامبر تا اواسط ژانویه تکمیل و ارسال گردند . و یا از 16 ژانویه تا اواسط آپریل . اشخاصی که نیاز به گرفتن ویزا جهت ورود به سوئیس دارند بهتر است که در زمان ددلاین ژانویه اقدام نمایند.

  جهت دسترسی به اپلیکیشن فرم این دانشگاه و اپلیکیشن فرم جهت بورسیه این دانشگاه سوئیسی میتوانید از لینک زیر استفاده بفرمایید.

  Website:

  Official Scholarship Website: http://master.epfl.ch/cms/site/master/lang/en/excellence-fellowships

   
  ETH Zurich Excellence Masters Scholarships

  Last updated: 30 Nov 2015 | OPENS NOV 2016

  ETH Zurich
  Masters Degree

  Deadline: 15 Dec 2015 (annual)
  Study in: Switzerland
  Course starts 2016

  بورسیه تحصیلی دانشگاه زوریخ ETH  Zurich سوئیس

  در ماه نوامبر 2016 باز میگردد.

  جهت مقطع فوق لیسانس میباشد.

  ددلاین نوامبر 2016

  محل تحصیل در سوئیس میباشد.

  استارت کورس در سال 18-2017

  تعداد این بورسیه تحصیلی سوئیس بستگی به موجودی دانشگاه جهت دادن فاند خواهد داشت.

  این بورسیه متعلق به بهترین دانشجویان خارجی میباشد که نتایج خوبی در دورۀ لیسانس خود گرفته اند.

  مبلغ این بورسیه برای هر ترم 11.000 CHF میباشد که شامل هزینه خوابگاه و تحصیل میباشد .

   

  جهت اپلای برای این دانشگاه و دسترسی به اپلیکیشن فرمهای بورسیه تحصیلی دانشگاه ETHZ سوئیس میتوانید از لینک زیر استفاده بفرمایید:

  Website:

  Official Scholarship Website: https://www.ethz.ch/students/en/studies/financial/scholarships/excellencescholarship.html

  ZURICH
  University of Geneva Excellence Masters Fellowships

  Last updated: 08 Oct 2015 | CURRENTLY CLOSED

  University of Geneva
  Masters (MS) Degree

  Deadline: 15 March 2016 (annual)
  Study in:  Switzerland
  Course starts September 2016

  بورسیه تحصیلی دانشگاه ژنو سوئیس

  این بورسیه اخیرآ بسته شده و برای سال آینده باید منتظر بمانید .

  مختص مقطع فوق لیسانس میباشد.

  ددلاین 15 مارچ 2016

  محل تحصیل در سوئیس

  استارت کورس در سپتامبر 2016

  این بورسیه مخصوص دانشجویان علاقمند به رشته علوم میباشد که مشغول به تحصیل در رشته های علوم میگردند.

  رشته هایی که این بورسیه شامل آنها میگردد به شرح زیر است :

  Masters of Science Programme in Astronomy, Biology, Chemistry and Biochemistry, Earth Sciences, Environmental Sciences, Computer Sciences, Mathematics, Pharmaceutical Sciences and Physics.

  این بورسیه نیز همانند تمامی این بورسیه های اعلام شده متعلق به دانشجویان خارجی میباشد که در سوئیس مشغول به تحصیل میگردند. لکن دانشجویان بومی نیز میتوانند از آن استفاده نمایند.

  مبلغ آن بین 10.000 تا 15.000 CHF در سال میباشد .

  این بورسیه تحصیلی دانشگاه ژنو سوئیس به دانشجویانی تعلق خواهد گرفت که در دورۀ لیسانس موفق به کسب بهترین نمرات شده باشند.

  جهت اطلاع از آخرین وضعیت بورسیه دانشگاه ژنو جهت رشته های علوم و دسترسی به اپلیکیشن فرمها جهت بورسیه دانشگاه ژنو میتوانید از لینک زیر استفاده بفرمایید:

  Website:

  Official Scholarship Website: http://www.unige.ch/sciences/Enseignements/Formations/Masters/ExcellenceMasterFellowships_en.html

   
  Swiss Government Excellence Scholarships for Foreign Students

  Last updated: 13 Aug 2015 |

  Swiss Government
  PhD/Postdoctoral Degree

  Deadline: varies, Sept-Dec 2016
  Study in: Switzerland
  Next course starts 2017

  بورسیه تحصیلی دولتی سوئیس جهت دانشجویان برتر خارجی

  جهت مقطع دکترا و پست دکترا

  محل تحصیل در سوئیس

  ددلاین مختلف میباشد و اکنون سپتامبر تا دسامبر سال 2017 میباشد

  کورس بعدی در سال 2017 آغاز میگردد.

  کنفدراسیون سوئیس هرسال جهت برنامه تبادل اطلاعات و علم و دانشجو و گسترش تحقیقات، بین سوئیس و 180 کشور دنیا این بورسیه را جهت برترین دانشجویان دنیا اختصاص میدهد .

  و این بورسیه دولتی سوئیس به دانشجویان دکترا و پست دکترا یی تعلق میگیرد که جهت تحقیقات و ادامه تحصیل به سوئیس میروند.

  جهت یافتن کشورهای واجد شرایط و دستیابی به اپلیکیشن فرم های مخصوص بورس تحصیلی دولتی سوئیس حتمآ به وبسایت اعلام شده مراجعه بفرمایید :

  Website:

  Official Scholarship Website: www.sbfi.admin.ch/scholarships_eng

  ZURICH
  Jim Ellert MBA Scholarship at IMD

  Last updated: 14 May 2015 |

  IMD
  MBA Degree

  Deadline: 30 September (annual)
  Study in:  Switzerland
  Course starts January 2017

  بورسیه تحصیلی Jim Ellert دانشگاه IMD  سوئیس جهت رشته MBA

  جهت مقطع فوق لیسانس میباشد.

  ددلاین تا 30 سپتامبر

  محل تحصیل در سوئیس.

  استارت کورس در ژانویه 2017

  هدف بورس تحصیلی Jim Ellert دانشگاه IMD سوئیس کمک به دانشجویان کشورهای آفریقایی ، مرکز و شرق اروپا ، جنوب شرقی آسیا ، و پنینزولا میباشد که علاقمند به تحصیل در رشته های MBA میباشند.

  متاسفانه تعداد این بورسیه بالا نیست و در سال فقط به یک نفر تعلق میگیرد.

  مبلغ این بورسیه نیز 20.000 CHF در سال میباشد .

  و این بورسیه به دانشجویانی تعلق میگیرد که جهت برنامه فول تایم MBA اقدام نموده و به این بورسیه احتیاج داشته باشند.

  جهت دسترسی به اپلیکیشن فرم های دوره MBA و همچنین بورسیه تحصیلی سوئیس به لینک زیر مراجعه بفرمایید:

  Website:

  Official Scholarship Website:  http://www.imd.ch/programs/mba/fees/scholarships/Jim-Ellert.cfm

   
  University of Bern Masters Grants for International Students

  Last updated: 18 Sep 2014 | CLOSED

  University of Bern
  Masters Degree

  Deadline: 31 Dec 2015 (annual)
  Study in:  Switzerland
  Course starts September 2016

  بورسیه تحصیلی دانشگاه برن سوئیس جهت مقطع فوق لیسانس دانشجویان خارجی

  این بورسیه اخیرآ بسته شده و باید برای سال دیگر منتظر بمانید . البته در وبسایت دانشگاه که در آخر این پارت اعلام میگردد میتوانید تاریخ ددلاین بعدی را چک بفرمایید.

  ددلاین 31 دسامبر 2015

  محل تحصیل در سوئیس

  استارت کورس در سپتامبر 2016

  مبلغ این بورسیه تحصیلی دانشگاه برن 1600 CHF در ماه میباشد . و تمام هزینه های تحصیل در سال را نیز کاور مینماید.

  جهت اخذ این بورسیه گپ تحصیلی نباید از 5 سال بیشتر باشد . و مقطع فوق لیسانس شما با تحصیلات مقطع لیسانس تان مرتبط باشند . و حتمآ باید محل زندگی شما در خارج از سوئیس باشد.

   

  جهت دریافت اطلاعات تکمیلی واپلیکیشن فرم های دانشگاه برن جهت اپلای جهت تحصیل و اخذ بورسیه تحصیلی دانشگاه برن سوئیس میتوانید به وبسایت درج شده در زیر مراجعه بفرمایید :

  Website:

  Official Scholarship Website: http://www.unibe.ch/studies/mobilitaet/students/incoming/master_grants/index_eng.html

  BERN
  Nestle MBA Scholarships for Women from Developing Countries

  Last updated: 11 Mar 2014 |

  Nestle/IMD
  MBA Degree

  Deadline: 30 Sept (annual)
  Study in:  Switzerland
  Course starts Jan 2017

  بورس تحصیلی نستله با ابتکار اولیه دانشگاه IMD سوئیس – مختص بانوان کشورهای در حال توسعه – رشته MBA

  جهت مقطع فوق لیسانس رشته MBA میباشد .

  محل تحصیل در سوئیس.

  ددلاین تا 30 سپتامبر

  استارت کورس در ژانویه 2017

  از بورسیه هایی میباشد که فقط مختص زنان میباشد که از کشورهای در حال توسعه جهت تحصیل به سوئیس می آیند.

  و تعداد این بورسیه یک عدد میباشد . و در سال فقط به یکی از بانوان متقاضی بورسیه نستله تعلق میگیرد.

  مبلغ این بورسیه 25.000 CHF در سال میباشد .

  و کارکنان شرکت نستله واجد شرایط استفاده از این بورسیه نمیاشند .

  جهت اپلای کردن برای این بورسیه تحصیلی سوئیس میبایست ابتدا جهت رشته MBA در دانشگاه IMD اقدام نموده و پذیرش خود را اخذ نموده باشید . و یک Essay در حدود 750 کلمه نیز بنویسید ، که موضوع آن نیز در وبسایت آن موجود میباشد .

   

  جهت دستیابی به راهنمای اپلای کردن جهت دانشگاه و اقدام جهت بورسیه نستله به وبسایت زیر مراجعه بفرمایید:

  Website:

  Official Scholarship Website: http://www.imd.org/programs/mba/admissions/loader.cfm?csModule=security/getfile&pageid=408472

   
  Marie Curie International Incoming Fellowships (IIF) for Developing Countries

  Last updated: 07 Apr 2013 |

  EU CORDIS
  Postdoctoral Fellowship

  Deadline: 14 Aug 2013 (annual)
  Study in:  Europe

  بورسیه تحصیلی ماری کوری سوئیس – دانشجویان بین المللی فلوشیپ – کشورهای درحال توسعه

  مقطع پست دکترا ( فلوشیپ )

  ددلاین 14 آگوست 2013

  تحصیل در اروپا

  این بورسیه مختص برترین محققان از کشورهای جهان سوم میباشد که جهت انجام تحقیقات و پروژه به اروپا می آیند . این برنامه کمک میکند به تبادل علم و تحقیقات بین اروپا و کشورهای دیگر دنیا ، و منافع عمومی در آن در نظر گرفته شده است.

  این بورسیه به ساکنان کشورهای اروپایی و آمریکا تعلق نمیگیرد . و فقط متقاضیان از کشورهای جهان سوم واجد شرایط اخذ بورسیه ماری کوری سوئیس میباشند . و ارائۀ پروپوزال جهت اخذ این بورسیه الزامی میباشد.

  جهت دسترسی به اطلاعات تکمیلی درمورد این بورسیه تحصیل سوئیس و اروپا ، و راهنمای چگونگی اپلای جهت اخذ بورس تحصیلی مری کوری سوئیس ، و همچنین دسترسی به اپلیکیشن فرمهای این بورسیه میتوانید از لینک زیر استفاده بفرمایید:

  Website:

  Official Scholarship Website: http://ec.europa.eu/research/mariecurieactions/about-mca/actions/iif/index_en.htm

   

  با توجه به مطالب ارائه شده در زمینۀ بورس تحصیلی سوئیس و انواع بورسیه های تحصیلی در سوئیس که توسط برترین محققان و مشاوران در زمینۀ حقوق بین الملل در موسسه حقوقی ملک پور تدوین گردیده است ، تقریبآ مهمترین بورسیه های ارائه شده در سوئیس را خدمت شما توضیح و تفصیل نمودیم و با مطالعۀ این مقاله میتوانید اطلاعات خوبی در این زمینه کسب نموده و حتی خودتان جهت این بورسیه ها اقدام بفرمایید ، در صورت وجود هر سوال و یا مطلبی در زمینۀ بورسیه تحصیلی سوئیس میتوانید با مشاوران موسسات همکار موسسه حقوقی ملک پور در ایران تماس حاصل بفرمایید و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند گردید . با تشکر از شما عزیزان و آرزوی موفقیت برای شما گرامیان که وقت خود را صرف مطالعۀ این مقاله فرمودید.