دانشنامه مهاجرت

  مهاجرت

 • تحصیل در کشور های اسکاندیناوی

 •  

  حتما شما هم  تا به حال به این کلمات فکر کرده اید که  تحصیل در کشور ها ی اسکاندیناوی به چه صورت است؟ ,شرایط تحصیل در کشور ها ی اسکاندیناوی چیست و آیا کشور ها ی اسکاندیناوی کشور مناسبی برای ادامه تحصیل میباشند؟

  همه روزه در خواست های زیادی مبنی بر  تحصیل در کشور های اسکاندیناوی در  سر تاسر جهان از سوی علاقه مندان به مهاجرت و تحصیل در خارج از کشور مطرح میشود. در میان متقاضیان  .به تحصیل در کشور های اسکاندیناوی به  راحتی میتوان متوجه حضور بسیاری از جوانان شد که برای تحصیل در کشور های اسکاندیناوی  میخواهند از کشور خود  خارج شوند.

  در این مقاله که پیرامون تحصیل در کشور های اسکاندیناوی است سعی داریم شما را با مزیت ها و معایب تحصیل در کشور های اسکاندیناوی آشنا کنیم. آیا میدانید اسکاندیناوی از چه کشورهایی تشکیل شده است؟

  در ابتدا لازم میدانیم که  مروری گذرا  بر کشورهای اسکاندیناوی داشته باشیم.  اسکاندیناوی از چه کشورهایی تشکیل شده است؟

  واژه اسکاندیناوی هم دارای معنی جغرافیایی و هم  یک معنی فرهنگی است. اگر بخواهیم  تنها به معنی جغرافیایی واژه اسکاندیناوی توجه کنیم این منطقه شامل شبه جزیره اسکاندیناوی می شود که کشور  دانمارک بخشی از آن نخواهد بود, اما شمال غربی کشور فنلاند بخشی از آن است .اما آنچه که امروز اسکاندیناوی خوانده می شود در ارتباط با معنی فرهنگی آن  است که از سه کشور سوئد, نروژ و دانمارک تشکیل شده است و  دارای رابطه فرهنگی و زبانی خیلی نزدیک با یکدیگر هستند و  به این ترتیب امروزه هر زمان که نام اسکاندیناوی را می شنوید منظور سه کشور سوئد, نروژ و دانمارک می باشد  و هیچ کشور دیگری را شامل نخواهد شد.  چرا تحصیل در کشور های اسکاندیناوی؟

  اگر بخواهید در کشوری زندگی کنید که مردم از فقر و تبعیض و جهل دائم به جان یکدیگر نیفتند باید در تمام سطوح اجتماعی و اقتصادی و سیاسی عدالت را برقرار کرده  و اندیشه های پوسیده را دور بریزید.و به تقویت علم  روز و توسعه دانشگاه ها بپردازید.

  اگر میخواهید با شیوع یک بیماری مردم ترسی نداشته باشند باید زیرساخت های سلامت و بهداشت را به خوبی در کشور پایه ریزی کنید و اگر میخواهید مردم کشورتان رفتار عاقلانه ای داشته باشند باید به آزادی های فردی بها دهید.

  تمام اینها نیازمند داشتن دولتی با ثبات است  که بدون شعار دادن به همه مردم کشورش به یک اندازه خدمت کند.

  سیستمی که دولت اسکاندیناوی برای اداره امور کشورش از آن استفاده میکند همین سیستم است که به عنوان سیستم رفاقتی در دنیا مشهور است. بارزترین خصوصیت این سیستم اینست که نفع عمومی بر نفع فردی ترجیح داده میشود

   

  تحصیل در کشور ها ی اسکاندیناوی به چه صورت است؟ ,شرایط تحصیل در کشور ها ی اسکاندیناوی چیست و آیا کشور ها ی اسکاندیناوی کشور مناسبی برای ادامه تحصیل میباشند.

  در ابتدا باید ببینیم که ما واقعا هدفمان از ادامه  تحصیل در کشور ها ی اسکاندیناوی چیست و با توجه به خواسته های ما  تحصیل در کشور ها ی اسکاندیناوی جوابگوی این نیازها خواهد بود یا خیر؟.

  در حال حاضر سالانه هزاران دانشجو جهت ادامه  تحصیل به کشور ها ی اسکاندیناوی مهاجرت میکنند.  تحصیل در کشور ها ی اسکاندیناوی دارای مزایای بسیار زیادی میباشد و شرایط  تحصیل در کشور ها ی اسکاندیناوی بطوری هست که بیشترین متقاضی ادامه تحصیل در اروپا را دارا میباشد

     از مزایای تحصیل در کشور ها ی اسکاندیناوی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  ۱- امکان کار تمام وقت همزمان با تحصیل در کشور ها ی اسکاندیناوی.

  ۲- یکی از مهمترین مزایای تحصیل در کشور ها ی اسکاندیناوی  اجازه کار تمام وقت همزمان با تحصیل میباشد که دانشجویان بدون محدودیت زمانی همزمان با تحصیل میتوانند کار کنند..

   ۳- امنیت بالای اجتماعی در کشور ها ی اسکاندیناوی

  ۴-کشور ها ی اسکاندیناوی دارای امنتیت بالایی میباشند و جز امن ترین و با ثباترین کشورهای دنیا محسوب میگردند.

   ۵- امکان اقامت بعد از تحصیل در کشور ها ی اسکاندیناوی

  ۶-  متقاضیان تحصیل در کشور ها ی اسکاندیناوی  بعد از اتمام تحصیل خود میتوانند درخواست اقامت کاری نمایند و بعد از ۳ تا ۵ سال کارکردن میتوانند اقامت دائم کشور ها ی اسکاندیناوی را دریافت نمایند..

   ۷- امکان ادامه تحصیل فرزندان بصورت کاملا رایگان در کشور ها ی اسکاندیناوی.

  ۸- فرزندانی که بعنوان همراه وارد  کشور ها ی اسکاندیناوی میشوند میتوانند از مزایای تحصیل رایگان همانند یک شهروند عادی برخوردار گردند
  در کشور ها ی اسکاندیناوی. ۹- امکان ادامه تحصیل همسر بصورت کاملا رایگان

  ۱۰-  امکان ادامه تحصیل همسر بصورت رایگان بعد از یک ترم تحصیلی در در کشور ها ی اسکاندیناوی  برای تمامی دانشجویان وجود دارد..

  ۱۱- شرایط گرفتن انواع بورسیه و کمک هزینه های تحصیلی در کشور ها ی اسکاندیناوی.

  دولت ها در  کشور ها ی اسکاندیناوی  سالانه میلیونها دلار هزینه بابت بورسیه و کمک هزینه های تحصیلی در اختیار دانشگاهها قرا ر میدهند که دانشگاهها این بورس را به متقاضیان ادامه تحصیل در در کشور ها ی اسکاندیناوی ارائه میکنند..

  موسسه حقوقی ملک پور با گردآوری مشاوران حقوقی و افراد متخصص برای ارایه مشاوره تخصصی و حرفه ای تحصیل در کشور های اسکاندیناوی  بهترین خدمات را به شما ارایه می نماید. موسسه حقوقی ملک پور با داشتن نیروی متخصص برای اخذ ویزای تحصیل در کشور های اسکاندیناوی  برای تحقق رویاهای شما از هیچ تلاشی فرو گذار نمی کند. موسسه حقوقی ملک پور با نظارت مستقیم آقای دکتر امیر محمد ملک پور بهترین مشاوره را به شما ارایه می نمایند.  موسسه حقوقی ملک پور برای اخذ  ویزای تحصیلی در کشور های اسکاندیناوی   هیچ رقیبی ندارد ، موسسه حقوقی ملک پور در این مسیر شما را راهنمایی می نماید.

  موسسه حقوقی ملک پور با ارایه خدمات مشاورهای در خصوص اخذ ویزای تحصیلی در کشور های اسکاندیناوی  شما را برای اخذ ویزای تحصیل در کشور های اسکاندیناوی  راهنمایی می نماید. شما می توانید با استفاده از مشاوره مشاوران موسسه حقوقی ملک پور تحت نظارت مستقیم آقای دکتر امیر محمد ملک پور استفاده نمایید .

  موفقیت ما در موفقیت پرونده شماست این را هر گز فراموش نکنید موسسه حقوقی ملک پور شما را در این مسیر راهنمایی می نماید.