دانشنامه مهاجرت

  مهاجرت

 • ثبت شرکت در نروژ • ا  مروزه دغدغه بسیاری از مردم مهاجرت از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری است.ایا قصد ثبت شرکت در نروژ را دارید؟ ایا از شرایط ثبت شرکت در نروژ اطلاع دارید؟ایا ثبت شرکت در نروژ منتهی به اقامت و تابعییت میشود؟ ایا از هزینه ثبت شرکت در نروژ اطلاع دارید؟اگر تمایل به اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت شرکت در نروژ دارید با موسسات حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید و با مشاورین برجسته مشورت نمایید.
  ثبت شرکت در نروژ؟

  اگر شما قصد راه اندازی یک کسب و کار در نروژ دارید، شما باید یک ثبت شرکت خارجی با ثبت نام مرکز انحصاری و شرکت خصوصی با مسئولیت محدود را باید با یک نفر هویت نروژی با شماره ملی در نروژ اقدام نمایید. اگر شما یک شرکت در کشور خود دارید، می توانید یک شاخه از این کسب و کار را در نروژ شروع کنید. این امر صرف نظر از اینکه شما در حال اجرا یک شرکت یا شغل آزاد هستید. این شکل از شاخه به عنوان یک شرکت خارجی ثبت شده نروژی شناخته شده است.

  مالکیت انحصاری:

  شما می توانید مالکیت انحصاری در نروژ را اقدام نمایید. مالکیت انحصاری فرم سازمانی است که در آن یک نفر مسئول برای کسب و کار شرکت است. اجرای کسب و کار در حساب خود و در معرض خطر به این معنی است که شما به طور کامل در قبال هر بدهی و تعهدات مسئول هستید.

  شرکت خصوصی با مسئولیت محدود:

  شرکت خصوصی با مسئولیت محدود که در آن صاحبان سرمایه گذاری، سرمایه بالغ بر حداقل 30000 یورو و سهامداران دیگر در این شرکت محدود هیچگونه مسئولیتی در قبال شخصی برای تعهدات این شرکت را ندارند. این شرکت(حقوقی) نهاد مستقل در نظر گرفته می شود .

  شرکت با مسئولیت محدود:

  خصوصی شرکت با مسئولیت محدود در نروژ باشد، شرکت بر اساس حداقل سرمایه 30،000 این نوع از شرکت ممکن است دو یا چند سهامداران تشکیل شده است. شرکت نروژی می تواند تمام روند راه اندازی این نوع از نهاد قانونی در نروژ را اداره کنند.

  این مراحل را برای باز کردن یک شرکت با مسئولیت محدود در نروژ:

  اولین گام در باز کردن یک شرکت خصوصی با مسئولیت محدود انتخاب یک نام و تأیید آن در ثبت نام از کسب و کار در شرکت است.

  گام دوم این است باز کردن حساب بانکی و سپرده حداقل30،000 سهم ارزش ترازنامه شرکت تازه باید توسط حسابرس مورد بررسی قرار گیرد.

  ثبت نام برای اشخاص حقوقی در سازمان هماهنگی مرکزی صادر می شود به طوری که باید برنامه برای راه اندازی یک شرکت با مسئولیت محدود در نروژ پر شده باشد. نوع و نام شرکت، آدرس، نقش اصلی این شرکت و در صورت موجود بودن، نام اعضای هیئت مدیره، زمان تشکیل، نام افراد با این نرم افزار باید حاوی اطلاعات زیر باشد از جمله مسئولیت نامحدود، حسابرس، حسابدار، امضا، تعداد کارکنان سهم سهامداران. ثبت نام رایگان است.

  در ثبت نام از کسب و کار شرکت تفاهم نامه انجمن باید ارسال شده باشد. این عملیات باید ظرف مدت 3 ماه پس از امضای انجام شود.

  اطلاعاتی که باید در ثبت نام باشد: نام نهاد، اساسنامه، تاریخ اختلاط، ستاد ثبت نام، قیمت سهم است، نقش این شرکت، اسامی اعضای هیئت مدیره و نام مدیر کل. این فرایند اگر از طریق اینترنت انجام شود چند روز طول می کشد و یا اگر فرد انجام دهد چند هفته زمان میبرد. هزینه برای هر ثبت نام و هر درخواست اطلاع رسانی شود و در همان زمان باید درخواست مالیات بر ارزش افزوده پر شود.ثبت نام برای کارکنان و بیمه آسیب و طرح بازنشستگی باید انجام شود.

  نروژ، در جلسه مجمع عمومی نقش اعضای هیئت مدیره انتخاب میشود. هنگام راه اندازی شرکت حداقل نیمی از اعضای شرکت باید تبعه نروژ باشند. مگر اینکه اعضای شرکت ساکنان منطقه اقتصادی اروپا باشد.ثبت نام شرکت برای کسب و کار دارای یک شخصیت جهانی است و همه شرکت ها باید در سراسر کشور ثبت شده باشد.

  انواع شرکت برای ثبت نام عبارتند از: شرکت با مسئولیت محدود، عمومی شرکت با مسئولیت محدود، مشارکت، پایه با مشخصات تجاری، انجمن ها و سازمان از انجام فعالیت های تجاری، مالکیت انحصاری با بیش از پنج کارمند و که در حال فروش کالاهای خریداری شده، شرکت های دولتی ، شرکت های بهداشتی، شرکت مدیریت شهر و شهرستان و کسب و کار خارجی است.
  اطلاعات مورد نیاز برای ثبت شرکت در نروژ:

  قانون شرکت در نروژ نیز نشان می دهد چه اطلاعاتی باید در هنگام ثبت نام ارائه گردد.اگر اطلاعات مشخص نیست و یا نادرست است، ثبت نام از این شرکت انجام نمیشود. نهاد این امکان را میدهد که در یک دوره به منظور دوباره اسناد و مدارک ارائه شود. پس از اطلاعات درست ارائه شده است، ثبت نام انجام می شود.

  اطلاعات برای نمایش عمومی به استثنای شماره هویت ملی در دسترس است. وزارت تجارت و صنعت اطلاعات و هزینه های موجود را در دسترس میگذارد که برای آن پرداخت می شود.نام شرکت، آدرس، نوع شرکت، هدف، زمان اختلاط، یک فرد تماس: تعدادی از این اطلاعات باید به منظور دریافت تعداد سازمان ارسال گردد. در صورت موجود بودن نیز: نام شریک با مسئولیت نامحدود، نام از مدیران، نام حسابرسان و حسابداران، امضا، نام و توانمندسازی از معاون، تعداد کارگران، نام نماینده نروژی از شعبه، سهم از سهامداران با مسئولیت محدود، اطلاعات مربوط به شاخه ها و یا شرکت مادر ارائه میشود.

  ثبت شرکت محدود در نروژ:

  شرکت با مسئولیت محدود عمومی توسط شرکت مسئولیت قانون نروژی عمومی محدود تنظیم میشود، بر اساس قانون شرکت در سال 1976 و قانون معاملات اوراق بهادار در سال 1997

  مسئولیت محدود عمومی یک شرکت با مسئولیت محدود از سهامداران در بدهی های این شرکت با توجه به قانون است. باید حداقل سرمایه بالا 1 میلیون دارند. (130000 یورو)

  اساسنامه و تفاهم نامه انجمن باید در ظرف 3 ماه پس از امضای اسناد تشکیل دهنده رخ می دهد.

  مشوق های مالیاتی برای شرکت های تابعه نروژی:

  مشوق های مالیاتی ارائه شده به شرکت های تابعه نروژ بسیاری وجود دارد . برای مثال، اگر یک شرکت خارجی برگزار برای بیش از دو سال حداقل 10٪ از سرمایه شرکت تابعه است ، ممکن است یک اعتبار مالیاتی در کشور محل اقامت قابل اجرا به پرداخت مالیات به یک شرکت که از طرف کشور ربطی به کشور مبدأ است.

  باز کردن یک شرکت تابعه به عنوان یک شرکت با مسئولیت محدود در نروژ:

  معمولا، یک شرکت تابعه به عنوان یک تشکیل شرکت با مسئولیت محدود است که می تواند خصوصی یا عمومی، خصوصی شرکت با مسئولیت محدود نروژی ، توسط حداقل یک موسس و با حداقل سرمایه از 100.000 تشکیل شده است. این به خصوص توسط شرکت های کوچک و متوسط به تصویب رسید. مسئولیت از اعضای آن محدود است و سهام آن برای انتقال عمومی نمی باشد. این نوع شرکت است گواهی برای سهام آن صدور است.تشکیل شرکت های بزرگ عمدتا حداقل سرمایه مورد نیاز شرکت با مسئولیت محدود عمومی1 میلیون یورو در نروژ است.

  نوع شرکت نروژی:

  اولین سوال یک کارآفرین این است که چه نوع شرکت می تواند راه اندازی کند. شرکت (با مسئولیت محدود خصوصی یا عمومی) و یا مشارکت (عمومی یا محدود): بسته به اندازه از نهاد، فرم سازمان و حداقل سرمایه، نروژ دو شکل اصلی کسب و کار به رسمیت می شناسد. همچنین مالکیت انحصاری (کوچکترین شکل کسب و کار) و شاخه های شرکت های خارجی دارد.

   

  اولین گام برای تاسیس شرکت ثبت نام و رزرو یک دفتر در نروژ است.این مراحل را برای ثبت شرکت در نروژ وجود دارد.

  گام بعدی ارائه مدارک شناسایی از قبیل

  کپی گذرنامه،

  کارت های شناسایی یا گواهینامه رانندگی

  یک قبض آب و برق های اخیر و یا بیانیه بانک به عنوان اثبات آدرس مسکونی

  این اسناد همچنین باید در هنگام باز کردن حساب بانکی ، سرمایه همراه با انواع نرم افزار های دیگر و یا اسناد درخواست شده توسط بانک به سرمایه گذاران خارجی ارائه شود. برنامه های کاربردی سرمایه گذاران می توانند شروع به آماده سازی اسناد برای ثبت نام از شرکت و باز کردن حساب به اشتراک بانک سرمایه سپرده شده است، گواهی به فایل ثبت نام شرکت اضافه خواهد شد یکی از ویژگی های کلیدی ترکیب یک شرکت در نروژ است ارائه اسناد و مدارک ثبت نام گام نهایی خواهد بود . ارسال فایل ثبت نام شامل تمام مدارک مورد نیاز ثبت نام مرکزو دریافت شماره ثبت شرکت می باشد. کمک های ما شامل تهیه اساسنامه است. تهیه اسناد برای الحاق شرکت در نروژ: امضا نمونه، شناسایی مقالات کپی، فرم نرم افزار مورد نیاز توسط نروژی اداره ثبت شرکت؛ارائه یک دفتر ثبت نام در نروژ است. دفتر ثبت به عنوان ستاد شرکت در نروژ خدمت می کند راه اندازی یک حساب بانکی برای شرکت در نروژ عمومی است. تنظیم حساب بانکی به عنوان یک حساب جاری بانک پس از ثبت شرکت کمک خواهد کرد. معرفی یک حسابدار نروژی، به عنوان خدمات حسابداری برای کسب و شرکت با مسئولیت محدود نروژی باید حداقل یک سهام داران، مجمع عمومی و هیئت مدیره است. باید حداقل سرمایه 30،000 سهامداران یک نروژی به میزان کمک های خود را مسئول بدهی ها و تعهدات این شرکت خواهد شد. شرکت سهامی در نروژ شرکت سهامی نروژی نیاز به حداقل سرمایه 1،000،000 حدود 125.000 یورو از آن نیاز به حداقل یکی از سهامداران، هیئت مدیره و یک دفتر ثبت شده است. سهامداران به میزان مشارکت آنها برای بدهی ها و تعهدات این شرکت هستند. واحد نروژی، جانبی و یا دفتر نمایندگی شرکت خارجی مجاز به راه اندازی شرکت جدا از شرکت مادر، که در آن شرکت های خارجی یک سهام در شرکت نروژی خواهند داشت. شرکت های خارجی نیز می توانید شرکت مادر در نروژ را باز کنند.

  در این مقاله سعی بر این داشتیم تا اطلاعات کامل و جامع در خصوص ثبت شرکت در نروژ به اطلاع شما عزیزان برسانیم اگر تمایل به اطلاعات بیشتر در این خصوص دارید با موسسات حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

  اگر نیاز به اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت شرکت در نروژ دارید به لینک زیر مراجعه فرمایید.