دانشنامه مهاجرت

  مهاجرت

 • دانشگاه Ross کشور ترکیه • شرایط اخذ پذیرش تحصیلی در دانشگاه Ross ترکیه چیست؟ زمان ثبت نام در دانشگاه Ross چه وقت می باشد؟مدارک لازم برای اخذ پذیرش دانشگاه Ross چیست؟ کورس های تحصیلی دانشگاه Ross چه می باشد؟  دانشگاه  ROSS علاوه بر تسهیل پیدا کردن مسکن، به دنبال ترویج فرصت برای دانش آموزان برای برقراری ارتباط با دیگران است. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور در ارتباط باشید.

  روند درخواست پذیرش در دانشگاه ross به شرح زیر است:


  نقد و بررسی RUSVM است معیارهای پذیرش، و مطمئن شوید که برای تمام دوره های پیش نیاز گذرانده شده است.
  نگاهی به GRE، اگر مدرک زبان شما در حال حاضر اماده نیست. پس از تکمیل، باید نمرات خود را که منتشر شد به RUSVM مستقیم با استفاده از کد نهاد 2639 از طریق خدمات تست آموزش و پرورش در www.ets.org. نهایی کنید.
  نرم افزار آنلاین این دانشگاه را مطالعه بفرمایید. https://rossu.secure.force.com/apply/fastapp2?AppType=Vet#_ga=1.94269151.356488636.1456167620
  ارسال تمام اسناد مکمل به:

  توجه: اگر شما در حال استفاده از طریق VMCAS هستید، لازم نیست که به ارائه برنامه های آنلاین این دانشگاه مراجعه کنید. درخواست شما  و تمام اسناد از طریق VMCAS بازیابی خواهد شد. لطفا مطمئن شوید که برای ارسال نمرات GRE خود به طور مستقیم با استفاده RUSVM کد نهاد 2639 از طریق خدمات تست آموزش و پرورش در www.ets.org اقدام کرده باشید.

  ایجاد حس قوی و پایدار تعلق. تاسیس یک محیط که ریشه در احترام متقابل و مدنیت دارد که در آن دانش آموزان از زمینه های مختلف و تفاوت های فرهنگی مورد احترام و تقدیر بهرمند میشوند از جمله هدف های اصلی این دانشگاه است.
  دانشگاه UEA university

  University of Est Anglia

  UEA یک دانشگاه با جمعیت دانشجویی از 15،000 است وبرای بیش از 4000 نفر دانش آموز بین المللی و اتحادیه اروپا از بیش از 120 کشور جهان فرصت تحصیلی فراهم کرده است.

  این دانشگاه در فاصله کمتر از سه مایل از مرکز شهرستان  Norwichقرار دارد.. نورویچ یکی از ایده آل ترین و زیبا ترین شهرستانها قرون وسطی انگلستان، برای خرید، تئاتر و یا غذا خوردن است.

  مکان های دیگر به ماندن

  نورویچ همچنین دارای یک طیف گسترده ای از هتل ها، تخت خواب و صبحانه، کلبه و سایر محل های اقامت با توجه به تمام نیازها و تمامی سلیقه ها برای دانشجویان است.

  UEA در سال 2000، دولت از هنر Sportspark UEA دارای یک استخر المپیک به اندازه و به طور منظم میزبان رویدادهای بین المللی بود.

  روش های تدریس مشخص و اخلاق

  تفکر علمی UEA  متمایز از کلمه رفتن بوده است. با شعار “انجام مختلف و تمرکز بر پژوهشهای بینرشتهای در افراد، به توسعه نوآورانه آکادمیک خود در سراسرEUA  ادمه داده است. این دانشگاه که عموما در رشته های مدیریت، هنر، داروسازی ، علوم پایه محیط زیست قوی تر است همه ساله میزبان دانشجویان بین المللی میباشد.

  موقعیت عالی پژوهشی دانشگاه EUA

  پایگاه تحقیقاتی غنی متنوع UEA  در آموزش برجسته این دانشگاه تعبیه شده است و دانشگاهیان جهان پیشرو به جامعه، دولت و صنعت متصل می شوند. تخصص از سلامت و تغذیه، به محیط زیست و پاسخ به تغییرات آب و هوا، کاوش در مسائل خانواده و سیاست فرزند، رقابت بررسی و تنظیم از طریق به خلاقیت و شرکت. در حال حاضر لینک های تحقیقاتی مشترک قوی در سراسر نورویچ پارک پژوهش – یکی از بزرگترین غلظت در اروپا از محققان در زمینه های علم محیط زیست، بهداشت و گیاهان است. فراهم کرده است.

  برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص معرفی دانشگاههای سنت کیتس، تحصیل در سنت کیتس، شرایط زندگی و هزینه های تحصیل در سنت کیتس میتوانید به لینک زیر مراجعه کرده و یا با کادر مجرب موسسه ملک پور در ارتباط باشید
  www.rossu.edu