دانشنامه مهاجرت

  مهاجرت

 • درباره سری لانکا • آیا اطلاعاتی در مورد کشور زیبای سری لانکا دارید؟

  به نظر شما این کشور بیشتر جاذبه توریسم دارد و یا از طریق تحصیلی بیشتر اقدام میشود؟

  به نظر شما افراد میتوانند جهت ادامه تحصیل در آن اقدام نمایند؟

  به نظر شما از طریق درخواست ویزای کار میشود به سری لانکا اقدام کرد؟

  آیا از طریق ویزای تحصیلی میشود در کشور سری لانکا به اقامت رسید؟

  آیا افرادی که از نظر ویزای کاری در کشور سری لانکا اقدام میکنند میتوانند اقامت دایم اخذ نمایند؟

  به نظر شما موسسات همکار دکتر ملکپور MIE میتوانند اطلاعاتی در مورد کشور سری لانکا در اختیار شما قرار دهند؟

  در این مقاله اطلاعاتی در مورد کشور سری لانکا و روش های تحصیلی و کاری در این کشور به سمع و نظر شما دوستان میرسانیم. سری لانکا جزیره ایی است واقع در جنوب آسیا، اقیانوس هند و جنوب کشور هند. نام قدیم آن ، سیلان بوده پایتخت سیاسی این کشور سری جایاواردنپورا کوته و پاتخت تجاری آن کلمبو است. سری لانکا پیش از سال ۱۹۷۲ به کشور سیلان معروف بوده است. سری لانکا از مستعمرات بریتانیا بوده است. استعمار انگلیس از قرن ۱۹ و بعد از احاطه سری لانکا به هند شروع شده و تا زمان استقلال ادامه داشت. جمعیت این کشور ۲۰ میلیون و دویست هزار نفر است. زبان رسمی آن سینهالی و واحد پول آن روپیه سری لانکا بوده است. این را هم خوب است که بدانید ۷۰ درصد مردم آن بودایی ،۱۳ درصد هندی و ۱۰ درصد مسلمان هستند. از محصولات مهم آن میتوان چای ،قهوه و نارگیل را نام برد.

  ما در این مقاله ما قصد داریم به بحث تحصیل، ویزای کار، توریستی و اقامت در کشور سری لانکا بپردازیم. موسسات حقوقی ملک پور در راستای ارائه خدمات مشاوره مهاجرتی و کاری و بازگشایی راههای ورود به سری لانکا شرایطی را دارد که خوشحال میشویم ما را در این امر دنبال نمایید.

  سری لانکا طی سالیان سال توانسته است نام خود را در بین کشورهای معروف توریستی جای دهد. این کشور فوق العاده زیبا از نظر مناظر طبیعی ،مناظر باستانی و …. بسیار غنی می باشد. یکی از راه های کسب در آمد در این کشور جذب صنعت توریسم است؛ به طوری که آمار نشان از این موضوع دارد که ورود گردشگران در هر سال به آن نزدیک به ۶۰۰ میلیون دلار برای این کشور در آمد در پی داشته است. شما با استفاده از تجارب موسسات همکار دکتر ملک پور در زمینه مشاوره مهاجرتی و حقوق بین الملل میتوانید اطلاعات لازم را در این مهم کسب کنید.

  سری لانکا بیشتر در آن مهاجرت تحصیلی به چشم میخورد تا مهاجرت کاری دانشگاه های معتبر و دارای رنکینگ بالای این کشور دانشجویان بین المللی را میپذیرد و این نوع مهاجرت در آن مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است. از شهرهای زیبای سری لانکا میتوان شهر کندی را نام برد؛ این شهر در ۱۲۰ کیلومتری کلمبو پایتخت این کشور واقع شده است. آب و هوای عالی این شهر و همچنین مناظر دیدنی این شهر باعث حضور خارجیان زیادی در این شهر شده است. در این شهر معبدی به نام دالاداماگی گاوا وجود دارد که باعث احترام بوداییان به  آن شده است. در نزدیکی این معبد موزه ایی واقع شده است که پیکر مومیایی فیلی در آن نگهداری میشود. جالب است بدانید که هزینه مومیایی کردن این فیل ۵۵ سال پیش توسط یک فرد ثروتمند داده شده است که تصاویری هم از مراحل مومیایی کردن این فیل در این موزه به نمایش درآمده است. شهر کلمبو بزرگترین شهر و پایتخت آن میباشد. جهانگیران پرتقالی در قرن شانزدهم میلادی به این جزیره وارد شدند ولی نیروهای بریتینایی در قرن هیجدهم کلمبو را تسخیر کردند نام کلمبو را در ابتدا پرتقالی ها مطرح کردند این شهر در نزدیک پایتخت سیاسی سری لانکا جای دارد. شهر کلمبو شهری پر جنب و جوش و پر رفت و آمد و زندگی مدرن در رگهای آن جریان دارد. کلمبو شهری چند قوم و چند فرهنگی است؛ اگر قصد مهاجرت تحصیلی، کاری، و یا به حالت توریستی میخواهید اقدام نمایید کشور سری لانکا را از دست ندهید، با طبیعتی بکر و مناظر زیبای توریستی میتواند خاطرات خوشی را برای شما و خانواده شما به ارمغان آورد، موسسات همکار ملکپور (MIE) بر این باور است که شما میتوانید در کنار آنها با استفاده از مشاوره تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری، ثبت شرکت و….به آن چه میخواهید و استحقاق آن را دارید برسید.