درباره ما


موسسه ی حقوقی ملک پور به ظن وگمان عده ی زیادی از هم وطنان و با توجه به تعداد همکاران و گستردگی کار بی اغراق یکی از برترین موسسات حقوقی در خاورمیانه محسوب میشود. حتی در آمریکا و اروپا هم موسسات حقوقی که با بیش از دویست کارمند و تجهیزات پیشرفته این چنینی، امکانات دیگر بیمه حقوقی تخصص در حقوق داخلی و بین المللی، ارائه ی خدمات کنند تقریبا نادر واندک است، اما موسسه ی حقوقی ملک پور با گرایش تخصصی نسبت به حقوق بنیان روش های نوینی را در ارائه ی خدمات بنا گذاشته و امروز در سراسر جهان و به خصوص برای ایرانیان موسسه ای شناخته شده و معتبر و خوش نام محسوب میگردد.

این موسسه تمامی امور حقوقی شما را با توجه به مسائل تخصصی و وکلای تخصصی ارائه خواهد کرد. برای مثال برای امور کیفری از وکلای متخصص در امر کیفری استفاده نموده و برای امور تجارت یا امور حقوقی مرتبط با مسائل ملک و املاک از وکلای متخصص در این کار استفاده میکند. در واقع این موسسه بی اقراق برترین موسسه ی حقوقی تخصصی است که از لحظه ی عقد قرارداد وحتی پیش از قرار داد براساس اصول مدیریتی و با مشورت بزرگترین و برترین شرکت های آی تی در دنیا سیستم خاصی را برای مشتری در در نظر گرفته و از لحظه ی عقد قرارداد به طور سیستماتیک برای ارائه خدمات به شما برنامه ی خاصی را دارد.

شما میتوانید با عقد قرارداد با موسسه حقوقی ملک پور از این نظام ویژه ی حقوقی بهره مند شوید؛ مشاوره ی تلفنی وکلای ما اکثرا به طور رایگان و فاقد هزینه می باشد. تمام هموطنان ایرانی در سراسر جهان میتوانند جهت مشاوره ی تلفنی اولیه به طور رایگان با ما تماس گرفته و در صورتی که موضوع حقوقی شما توسط ما قابل انجام بود، مشاوره ی حضوری یا عقد قرارداد را برنامه ریزی کنند.

آقای دکتر امیر محمد ملک پور وکیل پایه یک دادگستری و حقوقدان مشهور قرن اخیردر باب انجام امور حقوقی تمامی توان خود را به کارگرفته و اصولا و بر اساس تحقیق ما از جمله حقوق دانان مشهور و سرشناس است که علاوه بر مردم ایران مردم کشورهای همسایه و بسیاری از اساتید حقوق در سراسر دنیا برای ایشان احترام خاصی قائل هستند.آقای دکتر ملک پور به زبان های فارسی-عربی فارسی-عربی-انگلیسی و آلمانی آشنایی داشته وفارق التحصیل رشته ی حقوق در مقطع لیسانس با معدل بالای ۱۸ مقطع فوق لیسانس دردانشگاه سراسری در تهران معدل بالای ۱۸ ودانشجوی دکترای حفوق دانشگاه وین و تا کنون با معدل بسیار بالا هستند.ایشان سابقه ی تحقیق درباب مدیریت، موفقیت و روان شناسی و جامعه شناسی و مسائل علمی بسیاری را داشته و شاید شما با فایل های موفقیت ایشان و یا سمینارهای مدیریت و تاثیرگذاری که آفای دکتر ملک پور برگزار کرده اند آشنا باشید.

شما میتوانید با شخص آقای دکتر ملک پور از طریق دفاتر همکار ایشان زمانی را جهت مشاوره رزرو نموده و سپس با وقت قبلی با شخص ایشان مشاوره ی حقوقی داشته باشید. تمامی اعضای ما در موسسسه ی حقوقی ملک پور به این موضوع می اندیشند که درچهارچوب قوانین و مقررات حقوقی و قانونی به شما عزیزان خدمات برتر و بهتری را ارائه کرده و صرف نظر از یک موسسه ی حقوقی به عنوان یک موسسه ی خدمت گذار مردم ارائه ی طریق و خدمات بنماید. شما میتوانید در موتور جستجوی گوگل وب سایت ما را جستجو نموده و همچنین از طریق تعداد زیادی از موکلین سابق ما ازشما میتوانید در موتور های جستجوی گوگل وب سایت ما را جستجو نموده و همچنین از طریق تعداد زیادی از موکلین سابق ما ازسابقه ی درخشان موسسه تحقیق بفرمایید .

در پایان به شما پیشنهاد میکنیم مدارک قانونی این موسسه از جمله ثبت قرارداد با موسسه ی ام آی ای به عنوان برترین موسسه مشاوره ای در اروپا نمایندگی ما ازدانشگاه ها مراکز علمی کاریابی ها موسسات حقوقی دیگر را ملاحظه نموده و همچنین آثار عمل ما نظیر احکام دادگستری که به نفع موکلین ما صادر شده ویزا هایی که موکلین ما از طریق مشاوره ی ما اخذ نموده اند و بسیاری دیگر از این مدارک را در همین وب سایت مشاهده فرمایید.چنانچه مایلید با موسسات همکار مامشورتی داشته باشید توصیه میکنیم در قسمت ارتباط با ما شماره ی تلفن آنها را پیدا نموده و با این موسسات مشاوره ی اولیه ی تلفنی رایگان داشته باشید.

از این که وب سایت موسسه ی حقوقی ملک پور را مطالعه نمودید از شما سپاس گزاریم.