رزومه دکتر امیرمحمد ملکپور


دکتر امیر محمد ملکپور وکیل پایه یک دادگستری و یکی از وکلای با سابقه و متخصص در زمینه حقوق بین الملل و تجارت هستند.دکتر امیر محمد ملکپور دارای مدرک لیسانس حقوق قضایی معدل بسیار درخشان(18.13) و مدرک فوق لیسانس حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه سراسری با رتبه بسیار بالای آموزشی(18.67) هستند ضمنأ ایشان در سال تحصیلشان در دانشگاه سراسری نفر اول بین فارغ التحصیلان این رشته قرار گرفتند. در حال حاضر مشغول به تحصیل در مقطع دکترای رشته حقوق دانشگاه وین، یکی از دانشگاه های برتر جهان هستند.
رزومه علمی ایشان مملوء از موفقیت های درخشان در سراسر جهان است و در حال حاضر یکی از اساتید با تجربه حقوق بین الملل و تجارت محسوب می شوند. ایشان هنگامی که در مقطع لیسانس مشغول به تحصیل بودند از شاگردان ممتاز یکی از بزرگترین اساتید حقوق کشور که فارغ التحصیل و دکترای حقوق از دانشگاه سوربون بودند قرار گرفتند و با استاد خود در زمینه های حقوقی همکاری می کردند(آقای دکتر محسن فرشاد یکتا وکیل پایه یک دادگستری و دکترای حقوق) در همان دوره به امور بین المللی بسیار علاقمند شدند. این فعالیت های درخشان در طول تحصیل باعث موفقیت های شایانی توسط ایشان در جامعه حقوقی شد. آقای دکتر امیر محمد ملکپور مسلط به زبانهای 1.انگلیسی 2. عربی 3. آلمانی و 4.فارسی هستند و سابقه تدریس در این زبان ها را در دانشگاه ها و مراکز معتبر آموزشی داشته اند و بیش از 8 سال سابقه وکالت و بیش از 10 سال سابقه تدریس از دیگر موارد سابقه آقای دکتر ملکپور محسوب می شود. اکنون نیز کلاس های حقوق بین الملل، آموزش زبان آلمانی و زبان انگلیسی ایشان بسیار پر طرفدار است و سالیانه افراد علاقمند زیادی در کلاس های ایشان آموزش دیده و در منصب وکالت و یا کارشناس حقوقی خدمات مشاوره حقوقی و وکالتی ارائه می دهند. آقای امیر محمد ملکپور بی اغراق یکی از نوابغ حقوق داخلی و حقوق بین المللی و نمونه یک فرد موفق در زمینه های حقوقی و آموزشی است. ایشان جزء برترین وکلای قرارداد ها به خصوص در زمینه املاک در ایران هستند و سابقه تدریس در زمینه های روانشناسی، حقوق، مدیریت و رشته های مختلف زبان را در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و رشته های متعدد در دانشگاه های معتبر داشته اند.

آقای دکتر امیر محمد ملکپور بنیانگذار مؤسسه حقوقی ملکپور MIE بزرگترین مؤسسه حقوقی خاورمیانه است. هم اکنون مؤسسه حقوقی ملکپور با همکاری مؤسسه MIE اتریش خدمات حقوقی خود را در زمینه حقوق داخلی و حقوق بین الملل به واسطه مؤسسات همکار خود در ایران و وکلای زبده در این مؤسسان ارائه می دهد. دفاتری که تحت تدریس ایشان دوره های حقوق بین الملل را می گذرانند، در صورتی که پروانه وکالت و یا مجوز اعزام دانشجو داشته باشند می توانند با مؤسسه MIE همکاری نمایند. همه دفاتر همکار مؤسسه حقوقی ملکپور به طور مستقل مشغول به فعالیت هستند. آقای دکتر ملکپور به تمامی مشاورین در مؤسسات همکار مشاوره حقوقی ارائه می دهند و همه مشاورین که در این مؤسسات فعالیت می کنند تحت نظر ایشان آموزش دیده اند. هم اکنون مؤسسه حقوقی ملکپور با بسیاری از دفاتر حقوقی همکاری می کند و به این دفاتر مشاوره حقوقی ارائه می دهد دفاتر همکار به طور مستقل با مردم قرارداد می بندند ولی در روند کار و چگونگی مشاوره از آقای دکتر ملکپور یاری می گیرند. مؤسسه حقوقی ملکپور به واسطه صداقت خود محبوبترین مؤسسه حقوقی ایران است و این صداقت جزء روند کاری آقای دکتر ملکپور است و ایشان نسبت به یکسری مسائل از جمله رعایت صداقت و احترام به حقوق دیگران بسیار حساس و ملتزم هستند.

فایل ها و تصاویر ضبط شده کلاس های آموزشی آقای دکتر ملکپور در زمینه های مدیریتی و حقوقی هم اکنون با جستجوی کلید واژه دکتر ملکپور قابل مشاهده است. سایت مؤسسه حقوقی ملکپور در حال حاضر یکی معتبرترین از سایت های حقوقی در جهان بوده و بیشترین نتایج جستجو را در مشهورترین موتور های جستجو همانند گوگل داشته است.

آقای دکتر امیر محمد ملکپور مبتکر متد آموزشی زبان به نام SIC هستند که هم اکنون استادانی که این متد را تدریس می کنند تحت نظر ایشان آموزش دیده اند. این متد یکی از پرطرفدارترین متدهای آموزش زبان در ایران و سراسر دنیا می باشد. در متد SIC شخصی که زبان انگلیسی در پایین ترین سطح آموخته باشد می تواند طی 7 ماه آموزش زبان انگلیسی را بسیار روان و با سطحی بالاتر از advanced فرا گیرد.

آقای دکتر ملکپور چندین مرتبه در سال به ایران و دفاتر همکار خود مراجعه می کنند و در اکثر اوقات مدتی که در ایران سکونت دارند به صورت تقریبأ رایگان به متقاضیان و مراجعین به دفاتر همکار ایشان مشاوره می دهند. رضایت مردم از مؤسسات همکار آقای دکتر ملکپور همواره سرلوحه و کلید مؤفقیت مؤسسه حقوقی ملکپور بوده و خواهد بود. همچنین امکان مشاوره با آقای دکتر ملکپور در دورانی که در خارج از ایران سکونت دارند از طریق اسکایپ وجود خواهد داشت. در حال حاضر کلاس های حقوقی آقای ملکپور با هزینه بسیار کم نه تنها برای حقوقدانان و موکلین بلکه برای همه علاقمندان حقوق بین الملل برگزار می شود که متقاضیان در صورت اخذ معدل درخشان در پایان این کلاس ها امکان همکاری مؤسسه MIE و استخدام در مؤسسات همکار آقای دکتر ملکپور را خواهند داشت. با شرکت در این کلاس ها تمامی مسائل مربوط به حقوق بین الملل و مهاجرت را آموزش خواهید دید.

آقای دکتر ملکپور طرح های زیادی در زمینه خدمات حقوق داخلی با همکاری بیش از 300 وکیل زبده در آینده بسیار نزدیک به انجام خواهند رساند و در گرایشات خاص حقوقی مشاوره ارائه می دهند. به زودی مؤسسات زیادی با مجوز اعزام دانشجو به مؤسسه MIE می پیوندند. بسیاری از افراد فرهیخته و اساتید دانشگاه در این طرح حضور خواهند داشت و این موفقیت درخشان در زمینه حقوق داخلی و حقوق بین الملل مرهون لطف پروردگار و لطف مردم قدردان ایران است. این مؤسسه با تمام قدرت در حال پیشرفت است و بنای خود را بر این نهاده است که مشاوره تخصصی در زمینه حقوق بین الملل به مؤسسات متعدد ارائه دهد. مؤسسه حقوقی ملکپور به زودی بسیاری از سرمایه گذاران را به تجار ایرانی معرفی می کند و این موفقیت نتیجه شهرت مؤسسه حقوقی ملکپور در خارج از مرزهای ایران است. به زودی دفاتر همکار بیشتری در سراسر ایران و خارج از کشور افتتاح خواهند شد و سهولت دستیابی به مشاوره صادقانه برای همه مردم فراهم خواهد شد.

خدمات مؤسسه حقوقی ملکپور با قیمتی بسیار مناسب در اختیار همه متقاضیان قرار خواهد گرفت و همواره رضایت مشتری را در اولویت اهداف خود قرار می دهد. آقای دکتر امیر محمد ملکپور بنای خود را بر تشکیل یک جامعه سالم و باصداقت حقوقی نهاده است و مؤسسه حقوقی ملکپور هیچگاه این هدف مقدس را از یاد نخواهد برد.