دانشنامه مهاجرت

  مهاجرت

 • مهاجرت به کانادا از طریق ایالت کبک

 • آیا تاکنون راجع به مهاجرت به کانادا از طریق ایالت کبک اطلاعاتی کسب نموده اید؟ آیا برای مهاجرت به کانادا از طریق ایالت کبک اطلاعات لازم را به دست نیاورده اید؟ آیا تمایل به مهاجرت به کانادا از طریق ایالت کبک دارید؟

  شما می توانید با استفاده از خدمات مشاوره ای تلفنی رایگان مؤسسه حقوقی ملک پور با سابقه ترین مؤسسه حقوقی در زمینه حقوق بین الملل و مهاجرت در خاورمیانه، به عنوان یکی از متقاضیان مهاجرت به کانادا از تجارب و اطلاعات وکلا و مشاورین این مجموعه بزرگ استفاده نمایید.

   

  کبک از ۱۷ منطقه تشکیل شده است که هر از این مناطق از امتیازات خاصی برخوردار است. فرصت های شغلی نیز از منطقه ای به منطقه دیگر متفاوت است و هزینه زندگی نیز در هر منطقه متفاوت از سایر مناطق است. سالانه هزاران نفر که به صورت تخصصی حرفه ای را دنبال می کنند وارد کبک می شوند. کبک در جهان به عنوان محیطی منحصر به فرد شناخته شده است و جامعه کبک سالانه مهاجران زیادی را با استقبال می پذیرد.

  شما متقاضیان مهاجرت به کبک می توانید جهت اطلاع کامل از شرایط مهاجرت به کبک و جزئیات اقدام برای کانادا می توانید با مؤسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید و از مشاوره رایگان مشاورین با تجربه این مؤسسه بهره مند شوید.

  چرا مهاجرت به کبک؟

  بسیاری از بهترین مناطق شهری و روستایی و بهترین امکانات شغلی در کبک وجود دارند کبک دید شما را به زندگی تغییر می دهد و کمک می کند به هدف خود در زندگی دست یابید.

  طریق مهاجرت به کبک:

      سرمایه گذاری
      کارآفرینی
      خود اشتغالی

   

                                                                                             
  قبل شروع کار و اقدام به منظور مهاجرت به کبک ۹ مرحله می بایست طی شود:

  ۱ . اخذ اطلاعات کامل در مورد کبک

  ۲ . ارزیابی پرونده و شانس خود به صورت آنلاین توسط استان کبک

  در آزمون ارزیابی اولیه برای مهاجرت به کبک با عنوان PEI شخص می بایست به دقت به پرسش ها پاسخ دهد. در این آزمون دانش زبان و تجربه کاری شخص بررسی می شود.

  ۳ . شخص متقاضی می بایست به طور کامل و دقیق  از شرایط نیروهای متخصص اطلاع داشته باشد

  شرایط با این عناوین می باشند: سطح تحصیلات و منطقه ای که شخص در آن مشغول به تحصیل بوده است، تجربه و سابقه کاری، دانش زبانی در انگلیسی و فرانسه، داشتن بستگان در کبک که اقامت دائم داشته باشند، دارا بودن پیشنهاد کاری از کبک و کارفرمایی که شرایط شخص متقاضی را جهت استخدام پذیرفته باشد، توضیح مشخصات همسر در صورت واجد شرایط بودن وی، داشتن فرزندان  با سن زیر ۱۹ سال به عنوان همراه شخص متقاضی، پس از گذشت سه ماه از ورود به کبک شخص می بایست قرارداد کاری منعقد کند و به خودکفایی مالی برسد در صورتی نیازهای خود و خانواده خود را برطرف کند.

  ۴ . قبل از اتمام برنامه مهاجرت شخص باید موانعی که مهاجران جهت یافتن شغل با آن رو به رو می شوند را بداند و هزینه های زندگی در کانادا و کبک را به طور دقیق بررسی نماید.

  ۵ . ارسال تقاضا نامه رسمی مهاجرت

  این تقاضا نامه باید براساس نیروی متخصص باشد و فرم می بایست به صورت آنلاین تکمیل شود. همچنین پرداخت هزینه ها به صورت آنلاین انجام می پذیرد. اگر در این مرحله قصد تغییر در مشخصات فرم خود را داشتند باید این تغییر به صورت فایل PDF از طریق ایمیل به همراه مدارک درخواستی تا حداکثر ۳۰ روز پس از تغییر ارسال شود.

  ۶ . تأیید نهایی فرم و تقاضانامه برای درخواست اقامت دائم دولت کانادا

  ۷ . آمادگی قبل از سفر نهایی به کبک

  ۸ . اقدام به پذیرش کبک در فرودگاه Montreal

  اگر شما از کشورهای خارجی برای اولین بار وارد کبک شوید از کنترل گمرکی کانادا می بایست بگذرید. برای این کنترل شخص وارد اتاقی به نام Accueil Quebec می شود که پذیرای شخص به جهت راهنمایی         می باشد. پرسنل این بخش راهنمایی هایی در باب چگونگی دسترسی به خدمات کانادا خواهند داشت. به پیشنهاد ثبت نام رایگان در یکی از جلسات این گروه داده خواهد شد که در جهت کاریابی شما را یاری نمایند.

  مؤسسه حقوقی ملک پور می تواند شما را در راه اقدام جهت مهاجرت به کانادا یاری نماید و راهنمایی های مفیدی جهت این اقدام به شما ارائه دهد.

  ۹ . گام هایی جهت موفقیت در ورود به کبک

  جهت هموار نمودن مسیر کاری در کبک می توانید سازمان ها و شرکت هایی را برای ادغام بیزینس خود انتخاب کنید. بهترین راه این است که به محض ورود برنامه ای داشته باشید: محل زندگی خود را انتخاب کنید، منزل مسکونی خود را بیابید، در اسرع وقت جهت اخذ کارت بیمه بهداشت و درمان اقدام نمایید، در کالج زبان فرانسوی ثبت نام کنید، به خدمات عمومی و خدمات بانکی دسترسی یابید، به دنبال کسب و کار و یا خود اشتغالی باشید

  افراد زیادی قصد مهاجرت به کانادا از طریق ایالت کبک را دارند. مهاجرت به کانادا از طریق ایالت کبک از طرق مختلفی امکانپذیر است که در این مقاله یک به یک این طرق را بررسی خواهیم کرد.

      سرمایه گذاری

  این نوع از مهاجرت زمان خاصی جهت اقدام دارد که طبق قانون جدید فاصله زمانی بین ۳۱ آگوست ۲۰۱۵ تا ۲۹ ژانویه ۲۰۱۶ زمان اقدام جهت سرمایه گذاری در ایالت کبک در نظر گرفته شده است. شایان ذکر است حداقل ۱۲۰۰ نفر از چین، هنگ کنگ و ماکائو اقدام می کنند و قابل قبول می باشند. سرمایه گذارانی که از طریق آزمون ها و نظرسنجی وزارتخانه های کبک امکان ادامه پرونده و بررسی درخواست اقامت را خواهن داشت می بایست از سطح قابل قبولی از زبان فرانسه برخوردار باشند. پرونده ها به طور معمول در مونترال بررسی می شوند      کار آفرینی

  بیشترین تعداد تقاضا می بایست ۱۵۰ پرونده باشد که پرونده ها می بایست تحت برنامه ای با عنوان کارآفرینان در مونترال بررسی شود. شخص می بایست حداقل ۳۰۰ هزار دلار کانادا دارایی داشته باشد که البته این سرمایه می بایست به طور مشخص از راه قانونی بدست آمده باشد. شخص می بایست حداقل ۲ سال سابقه کار اجرایی در کار مورد تقاضا داشته باشد و حداقل ۵ سال از شروع کار گذشته باشد. بیزینس های درخواستی شامل بیزینس های کشاورزی، صنعتی، تجارتی و بازرگانی می شوند. افراد می توانند به همراه همسر خود این امر را تقاضا نمایند به عنوان اینکه شریک فرد در این کارآفرینی باشد و ۲۵ درصد سهام می تواند متعلق به همسر متقاضی باشد.( حداقل ۱۰۰ هزار دلار کانادا)

  کارآفرینی می بایست به صورت زیر باشد:

  به صورت تمام وقت در یکی از برنامه هایی که مورد قبول دولت کانادا وکبک باشد مشغول به کار شود و تجربه کاری و یا گواهینامه ای در دوره های مدیریت و برنامه ریزی مربوطه داشته باشد.

  شرایط زیر می بایست مهیای انجام این امر باشد:

  شرط سن_ مهارت زبان و دانش زبانی_ سابقه کاری_ توانایی شخص برای هدایت و به سرانجام رساندن یک پروژه بیزینسی در کبک_ دانش قابل قبول شخص از ایالت کبک

      خود اشتغالی self- employment

  به منظور اقدامم در این زمینه می بایست شرایطی وجود داشته باشد:

  ۱ . باید در دوره های حرفه ای و آموزشی شرکت کنید

  ۲ . دارایی خالص حداقل ۱۰۰ هزار دلار که از طریق قانونی به دست آمده باشد

  ۳ . سابقه کاری حداقل ۲ سال به  عنوان یک کارگر در تجارت برای کبک

  شایان ذکر است در بسیاری از موارد متاسفانه دوستان بدون اطلاع از قوانین موجود به منظور مهارجرت به کشور کانادا از طریق ایالت کبک و یا با مشاوره نادرست از طریق موسسات غیر حقوقی یا نا معتبر برای امر مهاجرت به کانادا اقدام نموده و راه به جایی نبرده اند. موسسه حقوقی ملک پور با داشتن قریب به ۱۲ سال سابقه در امر مهاجرت و با اطلاع و اشراف کامل بر قوانین و حقوق بین الملل آماده ارایه خدمات ویژه به شما متقاضیان مهاجرت به کانادا می باشد.