دانشنامه مهاجرت

  مهاجرت

 • مهاجرت کاری به بلژیک

 • منبع:malekpour.ir


  کار در بلژیک ( ویزای کار بلژیک ، وکیل مهاجرت به بلژیک )

   

  اخذ ویزای کار در کشور بلژیک نظیر دیگر کشورهای اتحادیه اروپا و عضو شنگن اینگونه می باشد

  که  حداقل ۶ ماه زمان لازم است که فرد علاقمند کار در بلژیک کارفرما را بیابد . چنانچه این تقاضا از سوی کارفرما پذیرفته شود ، فرد متقاضی وظیفه دارد دعوت نامه ی کاری را به سفارت ارائه نماید و منتظر پذیرش از جانب سفارت باشد . لازم به بیان است که در برخی موارد این مدت زمان بسیار طولانی میباشد ؛ چرا که رسیدگی نماینده ی سفارت به افرادی که مایل هستند بوسیله ی کار وارد این کشور شوند سخت گیرانه تر است . این امر بدین سبب است که اصولا تمایل آنها بر این می باشد که ساکنین بومی کشور خود را به کار گیرند و یا از اتباع کشور خود به عنوان نیروی کار شاغل استفاده نمایند.

   

  افرادی که مایل به یافتن کار در کشور بلژیک هستند، می توانند با مدل دیگری از ویزا وارد این کشور شوند تا بلکه از فرآیند طولانی اخذ ویزای کار رهایی یابند و یا بوسیله دیگ کشورهای عضو شینگن اقدام به مهاجرت نمایند و بعد از آن برای اخذ ویزای کار این کشور اقدام نمایند.

   

  شما نیز می توانید اگر تمایل به اخذ اطلاعات بیشتر در خصوص ویزای کار بلژیک و سایر راه های مهاجرت به اتحادیه اروپا و کشور های عضور شنگن ، دارید با وکلای مجرب ما در موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید .

   

  سرمایه گذاری در بلژیک (وکیل مهاجرت در کشور بلژیک ،اخذ ویزای سرمایه گذاری بلژیک، ثبت شرکت در اروپا)

   

  کشور بلژیک از نمونه کشورهایی می باشد که در حوزه اتحادیه اروپا دارای ثبات و تعادل سیاسی و اقتصادی می باشد و تقریبا سیستم مالیاتی اندک و خوبی را دارا می باشد . به عنوان مثال معافیت های مالیاتی بسیاری در امور سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور دیده می شود . قطعا کشور بلژیک یکی از عالی ترین کشورها در خصوص اقامت از طریق سرمایه گذاری می باشد.

   

  علاقمندان اخذ اقامت در کشور بلژیک می توانند بوسیله سرمایه گذاری اقدام نمایند وبعد از گذشت ۳ سال برای اقامت دائم این کشور اقدام نمایند . افرادی که دارای اقامت دائم در کشور بلژیک می توانند به آسانی در کشور های عضو شنگن جا به جا شوند و فعالیت تجاری داشته باشند .

   

  با همه ی این توصیفات بهتر است برای اطلاع دقیق تر در خصوص شرایط مهاجرت به بلژیک از طریق سرمایه گذاری با متخصصین ما در مؤسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید؛ زیرا این کشور علی رغم شرایط نسبتاً ایده آلی که از نظر سرمایه گذاری دارد ، لازمه ی پارامترهای نه چندان آسانی برای این نوع ویزا می باشد . بنابراین بهتر است پیش از هرنوع اقدام در خصوص اخذ ویزای سرمایه گذاری بلژیک با ما تماس بگیرید .