دانشنامه مهاجرت

  مهاجرت

 • تحصیل در بهترین دانشگاه ها و کالج های زبان آمریکا

 • تحصیل در عالی ترین دانشگاه ها و کالج های زبان آمریکا با موسسه حقوقی ملک پور

  (در اینجا اطلاعات بسیار مفیدی در زمینه تحصیل در آمریکا و اعزام دانشجو  به آمریکا بیان کردیم شما هیچ احتیاجی به مدرک زبان برای تحصیل در دانشگاه های زیر ندارید و چنانچه در پی یافتن وکیل مهاجرت برای تحصیل در آمریکا یا اخذ ویزای تحصیلی آمریکا هستید لطفاً مطالب ذیل را نیز که در خصوص پذیرش تحصیلی در آمریکا میباشد با دقت مطالعه فرمایید.)

  درحقیقت یا شما باید مدرک زبان داشته باشید که لازمه ی خواندن زبان در کشور خودتان می باشد یا این که شما باید در آمریکا وقتی را صرف مطالعه زبان نمایید.

   

  به دلیل خدمات بی مثال موسسه حقوقی ملک پور و حضور وکیلی مانند جناب آقای دکتر ملک پور شما هیچ گونه دغدغه خاطر نخواهید داشت ، شما هیچ احتیاجی به صرف زمان و هزینه اضافی از سال اول ندارید . شما سال اول تحصیل خود را از روز اول شروع خواهید کرد. این امر هم باعث صرفه جویی در زمان و  هم صرفه جویی در هزینه است. شما هیچ نیازی  به پرداخت پول اضافی برای کلاس زبان ندارید.

   

  این موضوع به دلیل همکاری با سه دانشگاه  Marymount Californiaدر کالیفرنیا ، Canisiusدر بوفالو، نیویورک وکالج Pine Manorدر بوستون میباشد. این دانشگاه ها به واسطه ارتباط ویژه با ما شرایط خاصی به مشتریان ما پیشنهاد می کنند .

   

  اهمیتی ندارد که کدام یک از این سه دانشگاه را انتخاب می کنید، شما با دانش آموزان آمریکائی در کلاس ها شرکت میکنید در حالی که از آموزش و مشاوره خصوصی در محیط دانشگاه امریکایی  بهره خواهید برد.

   

  شما می توانید زبان انگلیسی، آماده سازی آزمون و مهارت های دانشگاهی به طور کلی در همان زمان تحصیل در رشته خود ادامه دهید. به علاوه ، شما در یکی از دانشگاه های طرف قرارداد ما شروع به تحصیل میکنید اما انتخاب شما به آنچه از طرف این سه دانشگاه ارائه شده است محدود نمیشود.

   

  شما ممکن است بخواهید مدرک خود را در دانشگاهی که شروع به تحصیل کرده اید به پایان برسانید اما در صورت تمایل به انتقال به دانشگاه دیگر برای دست یابی به رویاهای خود دارید حقوق دانان ما گزینه های شما را مورد بحث و بررسی قرار میدهند. ما آن را میسر خواهیم کرد. این امر راه حل ما را تضمین شده و قابل انعطاف میسازد.

   
  مزایای دانشگاه های آمریکا و تحصیل در کنار موسسه حقوقی ملک پور :

   
  ۱-   راه مدرسه رویایی شما

  از مزایای آن فراهم سازی یک مسیر اختصاصی برای رسیدن به مدرسه رویایی و فارغ التحصیل شدن در آن است.

  2-مطالعه مانند یک آمریکایی

  شما با دانشجویان آمریکائی و توسط هیئت علمی دانشگاه تدریس میشوید به همین جهت شما از روز اول بخشی از زندگی دانشگاهی آمریکائی را احساس خواهید کرد. شما تحصیل خود را با سیستم  یک آمریکائی و به سرعت به پایان خواهید رساند.

  3-مزایای گزینه های انتقال

   

  گزینه های تصاعدی ۱ +۳، ۲ +۲ یا ۳ +۲ ما در سراسر سیستم انتقال در ایالات متحده سالانه توسط میلیون ها آمریکائی استفاده میشود. بنابرین شما میتوانید ماندن در محیط دانشگاه برای کل دوره تحصیل خود یا انتقال به مدرسه دیگر را برای تکمیل تحصیل خود انتخاب کنید. به این مفهوم که در صورت درخواست شما ، ما میتوانیم به سرعت شما را به دانشگاه مد نظر شما از بین دانشگاه های طرف قرارداد مان منتقل کنیم.

  ۴ . تضمین پیشرفت درجه

  این که شما انتخاب میکنید هر ۴سال تحصیل خود را در یک دانشگاه بگذرانید یا پس از سال اول ، دوم و یا سوم به دانشگاه دیگری منتقل شوید پیشرفت شما تضمین خواهد شد.

  ۵ . مشاوره و  ارائه راهنمائی در جهت دانشگاه

   

  مشاوران متخصص دانشگاه امریکایی  در محیط دانشگاه با شما هستند تا از تصمیم گیری درست شما در مورد گزینه های پیشرفت شما اطمینان حاصل کنند. آنها اطلاعات شخصی شما را با بهترین مدرسه هماهنگ میکنند.

   
  ۶ . پشتیبانی فردی دانش آموزدر آمریکا

  ما همچنین در محیط دانشگاه ایالات متحده آمریکا ، اطمینان حاصل خواهیم کرد که شما مهارت ها و تجربه لازم برای تبدیل شدن به یک دانشجوی شاخص را به دست آورده اید. و کمک خواهیم کرد تا سطح زبان و همچنین مهارتها را در فرصت  های فوق بر نامه  به حداکثر برسانید.

  7.سریع و مقرون به صرفه

  در موسسه حقوقی ملک پور ، بدون نیاز به گذراندن واحد اضافه شما میتوانید همانند یک آمریکائی تحصیل خود را از روز اول شروع کرده و طی ۴سال به پایان برسانید، پس شما هم در وقت و هزینه صرفه جویی میکنید.

  8.آماده سازی علمی

  شما میتوانید پیش از برنامه تحصیلی خود از برنامه آمادگی علمی که در موسسه حقوقی ملک پور که برای تحصیل در ایالات متحد آمریکا   فراهم شده است بهره ببرید.

   

  در کلاس ها با حداکثر ظرفیت ۱۲دانش آموز ، که شامل کلاس های تخصصی زبان و مطالعه مهارت های آزمون TOEFL  ,ielts , greمیباشد استفاده کنید.