دانشنامه مهاجرت

  مهاجرت

 • ثبت شرکت در اسلواکی و مزایای آن

 • منبع:malekpour.ir


  موسسه حقوقی ملک پور ، با ارائه مقاله ذیل ، مقاله بسیار مفیدی را ، برای شما متقاضیان و علاقه مندان به ثبت شرکت در اسلواکی و مزایای آن ارائه خواهد داد.

  موسسه حقوقی ملک پور ، ضمن مقاله فوق ، در خصوص ، ثبت شرکت اسلواکی و مزایای آن ، شرایط ثبت شرکت اسلواکی  و مزایای آن توضیح خواهد داد.

  ممکن است شما ، مخاطب گرامی ، تصمیم به اخذ اقامت دائم ،در یکی از کشورهای حوزه اتحادیه اروپا داشته باشید ، لذا موسسه حقوقی ملک پور ، برای شما در خصوص یکی از بهترین راه های ، اخذ اقامت اروپا ، از طریق ثبت شرکت در اسلواکی ، توضیح خواهد داد ؛


  اخذ اقامت اروپا ، از طریق ثبت شرکت در اسلواکی به چه طریقی امکان دارد ؟ شرایط ثبت شرکت در اسلواکی و مزایای آن چه می باشد ؟ آیا ثبت شرکت در اسلواکی برای اتباع خارجه و یا متقاضیان ایرانی ممکن است ؟ چه مدارکی جهت ثبت شرکت اسلواکی بایستی ارائه گردد ؟ آیا با ثبت شرکت اسلواکی ، می توان ، اقامت اسلواکی را اخذ نمود ؟ مزایای ثبت شرکت اسلواکی چه می باشد ؟

  همانطور که مستحضر هستید ، در حال حاضر ۲۸ کشور به صورت مستقل ، عضو اتحادیه اروپا ( پیمان شنگن ) می باشند ، که شامل کشورهای آلمان ، اتریش ، اسپانیا ، استوونی ، اسلواکی ، ایتالیا ، ایرلند ، بلژیک ، بلغارستان ، پادشاهی متحده پرتغال ، جمهوری چک ، دانمارک ، رومانی ، سوئد ، فرانسه ، فنلاند ، قبرس ، لاتویا ، لوکزاکبورگ ، لهستان ، لیتوانی ، مالت ، مجارستان ، هلند ، یونان ، کرواسی هستند.

  ۸

  ذکر این نکته لازم است که ؛ با اخذ اقامت اروپا ، از طریق یکی از کشورهای عضو اتحادیه شنگن ، این امکان را فراهم می کند ، که شخص می تواند به راحتی ، در کل کشورهای عضو اتحادیه اروپا ( عضو پیمان شنگن ) ، رفت و آمد و یا سفر نماید و همچنین می تواند با اخذ اقامت دائم، از طریق یکی از کشورهای عضو اتحادیه شنگن ، به حرفه ایی اشتغال یابد و یا ادامه تحصیل و زندگی نماید.

  در صورتی که شما دوستان ، علاقه مند ، به اخذ اقامت دائم اروپا ، در یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا ، می باشید ، می توانید از طریق ثبت شرکتی و یا انجام یک فعالیت و بیزنس تجاری ، بدین غایت دست یابید.

  متقاضیان از طریق ثبت شرکت ، جهت اخذ اقامت دائم اروپا ، بمدت زمان ۵ سال ، اقامت موقت اروپا را دریافت خواهند نمود ، که به اقامت موقت فوق اصطلاحا ، TR و یا Temporary residence ، گفته می شود.پس از طی مراحل قانونی ، مطابق با قوانین ، حوزه اتحادیه اروپا ، که به آن PR و Permanent residence گفته خواهد شد و متعاقبا طبق قوانین خاص ، متقاضی می تواند اقدام به اخذ پاسپورت و تابعیت و شهروندی نماید.

  ۹

  در حال حاضر ، افراد بسیاری هستند که گرایش به زندگی در کشورهای اروپایی را دارند و زندگی به شیوه و سبک مردمان اروپایی را مناسب و بهترین نوع زندگی می دانند.

  می توان گفت ؛ یکی از راه هایی که ، به راحتی منجر به اخذ اقامت دائم در اروپا می شود ، اقدام به ثبت شرکتی می باشد. بدین معنا که متقاضی اخذ اقامت دائم اروپا ، شرکتی را که در قالب و چهارچوب قوانین می باشد و به صورت قانونی به ثبت رسانده است و در پایان هر سال مالیات آن شرکت را بایستی پرداخت نماید تا اینکه پس از حدود ۵ سال بتواند ، موفق به اخذ اقامت دائم اروپا شود.

  نمایندگان و مشاورین ارشد موسسه حقوقی ملک پور ، شما را دراین مسیر و ثبت شرکت همواره راهنمایی خواهند نمود.

  یکی از نکاتی که تاجران به آن توجه می نمایند ، این است که شرکت بتواند ، با پرداخت کمترین هزینه ، به سود قابل توجهی دست یابد . یکی از کشورهایی که شما متقاضیان گرامی می توانید ، با نازل ترین و پایین ترین ، درصد مالیاتی اقدام نماید ریال ثبت شرکت از طریق کشور جمهوری اسلواکی می باشد.

  کشور اسلواکی با جمعیتی حدود ۵ میلیون نفر ، در حال حاضر ، موقعیت و جایگاه اقتصادی مناسبی در منطقه اروپا ، پیدا نموده است و بدلیل اب و هوای کوهستانی و نزدیکی آن به کشورهایی همچون ، اتریش ، لهستان ، مجارستان ، اوکراین و جمهوری چک و بدلیل اینکه یکی از کشورهای عضو پیمان شنگن است ، اکثریت مردم ، تمایل به مهاجرت به این کشور را دارند.

  ثبت شرکت در اسلواکی
  ، یکی از راه های سرمایه گذاری در حوزه اتحادیه کشورهای اروپا می باشد. سرمایه گذار و یا متقاضی بایستی مبلغ ۲۵۰۰۰ یورو ، در حساب شخصی خود در یکی از بانک های اسلواکی افتتاح نماید ، که سالیانه مبلغ ۸۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ یورو هزینه و مالیات خواهد داشت و این مبلغ بایستی حدود سه تا پنج سال در حساب شخص موجود باشد و این مبلغ بایستی حدود سه تا پنج سال در حساب شخص بماند و پس از اخذ اقامت ، می تواند ، برداشت کند .لازم به ذکر است که شخص ، جهت افتتاح حساب در اسلواکی بایستی بیزنس پلانی ارائه دهد و باید توجه داشت که بیزنس پلان ، بایستی به صورتی ، ارائه شود که مالیات زیادی را در بر نگیرد . موسسه حقوقی ملک پور به شما توصیه می نماید ، که حتما در ارائه بیزنس پلان ، با وکلا و مشاورین حقوقی  و قانونی مشورت نمایید.

  مدارکی لازم برای ثبت شرکت در اسلواکی

  ۱٫گواهی عدم سوء پیشینه که بایستی به زبان انگلیسی و فارسی ترجمه شده باشد و همچنین به تائید وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران برسد.

  ۲٫آدرس و کد پستی ده رقمی متقاضی ثبت شرکت اسلواکی در ایران.

  ۳٫حداقل پنج اسم را جهت ثبت شرکت اسلواکی انتخاب و پیشنهاد دهیم.

  ۴٫اصل پاسپورت و کپی و دو نسخه کپی رنگی برابر اصل شده پاسپورت ارائه گردد.

  ۵٫عکس مورد استفاده در پاسپورت متقاضی اسکن شده ، تحویل داده شود.

  ۶٫ارائه بیزنس پلان و یا طرح توجیهی برای شرکت ( در صورتی که بیزنس پلان و یا طرح توجیهی ، متقاضی نداشته باشد ، مشاورین حقوقی و وکلای موسسه حقوقی ملک پور ، در این طریق شما را یاری خواهند رساند ).

  لازم به ذکر است ، یکی از مزایای ثبت شرکت اسلواکی ، این است که به محض اینکه متقاضی ثبت شرکت اسلواکی ، موفق به اخذ اقامت ا گردد ، می تواند به تمامی کشورهای عضواتحادیه شنگن سفر نماید و همچنین ، متقاضی می تواند با ثبت شرکت ، تمامی اعضای خانواده و فرزندان زیر ۱۸ سال را با خود ببرد.

  موسسه حقوقی ملک پور با ارائه برترین خدمات حقوقی ، در زمینه های حقوق بین الملل و حقوق داخلی و با بهره گیری از وکلای قانونی ، شما را در انجام پروسه قانونی تان ، به درستی هدایت و کمک خواهند نمود. وکلا و کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور ، با آگاهی از قوانین ثبت شرکت و راه های اخذ اقامت دائم و متعاقب آن اخذ تابعیت شما را در این مسیر ، یاری خواهند رساند.