دانشنامه مهاجرت

  مهاجرت

 • کار در برزیل

 •     در سال های گذشته کشور برزیل در صحنه بین المللی به مقصدی بسیار محبوب برای اتباع کشور های خارجی جهت کار در برزیل تبدیل شده است .

      کسانی که مایل به مهاجرت به کشور برزیل هستند کار در برزیل می تواند تجربه بسیار پرباری برای آنها باشد و از طریق کار در برزیل قدم موثری را در امر مهاجرت بردارند و در زندگی خود جهش و پیشرفت مناسبی داشته باشند . در واقع یکی از بهترین راه های مهاجرت به اکثر کشورهای مورد نظرتان از طریق ویزای کار می باشد ، کار در برزیل نیز از این موضوع مستثنی نیست .

      افرادی که به دنبال کار در برزیل هستند اولین موضوعی را که بایستی در نظر داشته باشند درک تفاوت های فرهنگی بین کشور خود و کشور برزیل می باشد ، در واقع کار در برزیل بدین موضوع بسیار وابسته است . شما بایستی شناخت کامل از نیاز های بازار کار در برزیل را شناخته و همچنین آگاهی کامل درباره ظرفیت های شغلی و کار در برزیل را بدست آورده و سپس برای کار در برزیل اقدام بکنید . موسسه حقوقی ملک پور توسط مشاورین حاذق و صاحب تجربه خود همچنین با همراهی وکلای بین المللی این امکان را برای شما فراهم کرده است تا پیش از اقدام جهت کار در برزیل مشاوره شده و گزینه ی مناسب خود را بر اساس وقایع و حقایق انتخاب کنید .

      بزرگترین چالشی که شما جهت کار در برزیل به عنوان یک شخص غیر برزیلی با آن روبرو خواهید شد اخذ ویزای مناسبی است که اجازه کار در برزیل را به صورت قانونی به شما به عنوان یک شخص خارجی بدهد . لازم به ذکر است پروسه حقوقی اخذ ویزای کار در برزیل به نسبت ویزای تحصیلی برزیل ، ویزای توریستی برزیل ، ویزای سرمایه گذاری برزیل و حتی ویزای ازدواج برزیل به مراتب پیچیده تر و تخصصی تر بوده و بی گمان لازم است شما با مطالعه فراوان و با همیاری افراد صاحب فن سمت اخذ ویزای کار در برزیل بروید . به همین منظور شما بایستی تمام مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار در برزیل را بدون هیچ نقصی تهیه بفرمایید ، چرا که کوچکترین اشتباهی می تواند شما را از خط مستقیم خود خارج کند . یکی از راه های مطمئن جهت اخذ ویزای کار در برزیل بدین شکل است که می توان سفر توریستی به کشور برزیل داشته و تمامی مدارک خود را جهت کار در برزیل به زبان برزیلی ترجمه کنید و سپس به تایید رسمی و قانونی این کشور برسانید  بعد از آن کشور خود بازگشته و از طریق سفارت برزیل در کشورتان جهت اخذ ویزای کار در برزیل اقدام کنید . تکته بسیار مهمی که وجود دارد این است که مدت زمانی طول خواهد کشید تا سفارت پاسخ در خواست شما را جهت کار در برزیل بدهد ، در این بین ممکن است شما نیاز داشته باشید چندین بار به کشور برزیل سفر کنید و شرایط کار در برزیل را بررسی کنید و همچنین رفت و آمد هایی نیز در سفارت خواهید داشت و در این بین بایستی بسیار مراقب رفتار خود با کارکنان سفارت و آفیسر ویزا باشید و با هر اظهار مخالفتی که با شما می شود متقابلا رفتار رسمی و مودبانه ای داشته و بر در خواست خود که مجوز کار در برزیل است به صورت اخلاقمند و قانونی اصرار بورزید در غیر این صورت تنها پروسه کاری خود را به تاخیر انداخته و محکوم به شکست خواهید بود .

      در این بین جهت اخذ ویزای توریستی خود و سفر به کشور برزیل قطعا لازم است که با آگاهی اقدام کرده و توسط افراد متخصص و صاحب تجربه مشاوره دریافت کنید . به همین منظور موسسه مهاجرتی ملک پور تحت نظارتموسسه حقوقی ملک پور و به همراهی سایر موسسات حقوقی همکار همه روزه به شما متقاضیان عزیز از طریق تماس تلفنی مشاوره رایگان ارائه داده و به شما جهت اخذ ویزای توریستی برزیل و به تبع آن کار در برزیل یاری خواهند رساند . حتی اگر شما به زبان پرتقالی کاملا مسلط باشید و به قسمتی از قوانین مهاجرتی کشور برزیل هم آشنایی داشته باشید لازم هست جهت پروسه حقوقی اخذ ویزای کار در برزیل با یک فردی که به قواعد حقوق بین الملل خصوصی مسلط است مشورت کرده و در کنار همیاری و مشاوره این شخص قدم های ابتدایی را بردارید و به این ترتیب بر روند حقوقی خود جهت اخذ ویزای کار در برزیل نظارت و کنترل کامل داشته باشید 


      یکی از اساسی ترین مسائلی که متقاضیان کار در برزیل درباره اش سوال دارند و به عنوان یک چالش در ذهن خود با آن دست و پنجه نرم می کنند امنیت کشور های امریکای جنوبی و در صدر آن ها کشور برزیل است . حال اگر تحقیقات جامعی داشته باشیم متوجه خواهیم شد بر خلاف تبلیغات سوء در رسانه ها تنها چند منطقه خاص در این کشور هست که از امنیت بالایی بر خوردا نیستند همانند بسیاری از کشور های مطرح دنیا که چنین موضوعی در آن ها صدق می کند ، برزیل نیز در اکثر شهر های خود امنیت را به صورت کامل برقرار کرده و هیچگونه جای نگرانی برای شما باقی نگذاشته است . تجربه افراد در برزیل با یکدیگر بسیار متفاوت است ، این موضوع به عوامل شخصیتی و احساسی شما نیز باز می گردد برای مثال هنگام قدم زدن در Belo Horizonteو ریو دو ژانیرو شما آنقدر احساس امنیت دارید که گویی در خیابان های لس آنجلس قدم می زنید .

      یکی دیگر از راه های اخذ ویزای کار در برزیل بدین شکل است که شما از شرکت ها ، موسسات و کارفرماهای این کشور پیشنهاد شغلی داشته باشید . اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید که یک شغل در کشور برزیل به شما پیشنهاد شود ، از پشتیبانی بسیار بالایی برای اخذ ویزای کار در برزیل بر خوردار خواهید شد ، این موضوع شما را از بسیاری محدودیت ها و کاغذ بازی های زمان بر نجات خواهد داد ، در این مرحله شما می توانید امیدوار باشید بدون نیاز به درک متقابل از فرهنگ و مردمان کشور برزیل وارد کشور برزیل شده و با توجه به تخصص خود در خاک برزیل مشغول به کار شوید ، با درآمد مکفی که به دست می آورید در خاک برزیل زندگی کرده به تدریج با شرایط زندگی در کشور برزیل آشنا گردید ، در صورتی که اگر این پیشنهاد شغلی را نداشته و خود بخواهید به تنهایی در خاک این کشور برای کار جستجو کنید بایستی به بسیاری از نکات و عناصر زندگی در برزیل شناخت پیدا کرده و بستر شغلی مناسبی را برای خود ایجاد کنید . هنگامی که وارد خاک برزیل می شوید جهت کار در برزیل یکی از نکاتی که در اولویت قرار دارد یادگیری زبان پرتقالی و تسلط به زبان پرتقالی می باشد که البته این امر بدون شک سخت گیری هایی در پی خواهد داشت ، موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه حقوقی ملک پور و موسسات همکار او این امکان را برای شما فراهم ساخته است تا بدون نیاز به مدرک زبان پرتقالی برای کار در برزیل اقدام کنید . کافی است با کارشناسان ارشد حقوق بین الملل در موسسات مذکور تماس گرفته و راهنمایی لازم را اخذ کنید .

      علاوه بر این یکی دیگر از راه های یافتن فرصت مناسب جهت کار در برزیل ویزای تحصیلی این کشور می باشد ، شما هنگامی که برای تحصیل به کشور برزیل مهاجرت می کنید مجوز کار را به صورت پاره وقت بدست آورده و از این طریق وارد بازار کار گسترده کشور برزیل خواهید شد ، موسسه مهاجرتی ملک پور در کنار موسسه حقوقی ملک پوراین امکان را برای شما فراهم ساخته است تا برای تحصیل در کشور برزیل اقدام کرده و پس از فارغ التحصیلی نیز جهت کاریابی با موسسات مذکور همکاری بفرمایید . این طریقه ی مرسومی است که اکثر افراد جهت مهاجرت و کار در برزیل بر می گزینند .

      جهت اخذ توضیحات تکمیلی می توانید با موسسه مهاجرتی ملک پور و موسسات همکار موسسه حقوقی ملک پور تماس تلفنی گرفته و به صورت رایگان مشاوره شوید و در صورت نیاز نیز می توانید با کارشناس ارشد مربوطه وقت مشاوره گرفته و به صورت حضوری مشاوره لازم را کسب کنید ، بدین ترتیب می توانید بهترین راه مهاجرت به برزیل را پیدا کرده و شرایط کار در برزیل را به طور کامل بررسی کنید تا هر قدم را در مسیر اخذ ویزای کار در برزیل و مهاجرت کاری به برزیل صحیح و اصولی بردارید .