دانشنامه مهاجرت

  مهاجرت

 • سرمایه گذاری در اسپانیا

 •     سرمایه گذاری در اسپانیایکی از موضوعات بسیار مهم و معروف در باب اخذ اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری است.

      کشور اسپانیا با توجه به طبیعت زیبایی که دارد و با توجه به اینکه ذاتا کشوری است که به دلیل آب و هوای خوب و طبیعت بسیار زیبای خود سرمایه گذاران و توریست های بسیاری را جذب میکند لذا در پی این موارد سرمایه گذاری در اسپانیا این روز ها بسیار حائز اهمیت است. بر فرض مثال بسیاری از افرادی که سرمایه گذاران بزرگی هستند و تمایل به سرمایه گذاری در نقاط مختلف در اروپا دارند پس از سفر به کشورهای  متفاوت کشور اسپانیا را جهت سرمایه گذاری انتخاب میکنند. وقتی با این دسته از افراد به گفتگو می پردازید متوجه میشوید که طبیعت بسیار زیبای اسپانیا  به جهت سرمایه گذاری نظر آنها را جلب کرده است، و همچنین یکسری از افراد به دلیل اینکه در سواحل این کشور یا در نقاط و مناطق خاصی از این کشور که بسیار زیبا هستند بتوانند ملکی را خریداری کرده و اقدام به سرمایه گذاری به این طریق نمایند میتوانند اقامت بگیرند و این مسئله آنها را بسیار متمایل به این موضوع میکند و آنها را به این سمت و سو می کشاند .

      سرمایه گذاری در اسپانیایکی از گزینه های پر متقاضی در بابسرمایه گذاری در اروپا بشمار می آید، اینگونه که بسیاری از کاربرها روزانه در صفحات اینترنت به دنبال اخذ اطلاعات مربوط به سرمایه گذاری در اسپانیا ومیزان سرمایه مورد نیاز در باب اخذ اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری می باشند.


      سرمایه گذاری در اسپانیا

   

      سرمایه گذاری در اسپانیا قواعد پیچیده ای ندارد اما نکات بسیار ریز و مهمی در باب سرمایه گذاری در اسپانیا در سایت های اصلی دولت اسپانیا و در اداره ی مهاجرت منتشر شده که البته در این مقاله به تعدادی از این قواعد و قوانین اشاره نیز خواهد شد.

      اگر شما نیز متقاضی سرمایه گذاری در اسپانیا هستید حتما قانون سرمایه گذاری حداقل ۵۰۰۰۰۰ یورو ای در اسپانیا را پیش از این مطالعه فرمودید و در بخش خرید ملک در اسپانیا بحث اقامت اسپانیا در همین سایت نیز را هم احتمالا مطالعه فرمودید. موسسه مشاوره ملک پور و کارشناسان مجرب موسسه حقوقی ملک پور در تلاش هستند تا با انتشار صحیح قواعد درست و حقیقی این موضوع مهم بتوانند کمکی به امر سرمایه گذاری در اسپانیا به متقاضیان عزیز انجام دهند، چرا که اگر یک متقاضی سرمایه گذاری در اسپانیا با تمایل بسیار زیاد ورود به موسسات و شرکت هایی که ادعا میکنند در باب سرمایه گذاری در اسپانیا و کشورهای مختلف توانایی های خاصی دارند این افراد با ارائه اطلاعات نا صحیح و عدم داشتن تجربه کافی در این باب فقط قصد اخذ سرمایه های شما و یک پولی را دارند تا اقدام به کلاهبرداری هایی را داشته باشند. بنابراین دقت بفرمایین که پول خود را به چه کسی میدهید؟ آیا نیاز هست در باب سرمایه گذاری در اسپانیا مبلغ خود را به دست یک شخص حقیقی بسپارید یا می توانید با استفاده از روال و فرآیند قانونی پول خود را به کشور اسپانیا انتقال بدهید. آیا جهت اخذ اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذارینیاز است ابتدا توسط یک سفر توریستی وارد کشور اسپانیا بشوید و منطقه مورد نظر رو بشناسید و انتخاب بفرمایید تا سرمایه گذاری در اسپانیا برای شما یک امر دلچسب و خوشایند باشد یا نیاز است که فقط سرمایه خود را انتقال دهید و شخص دیگری برای شما این کار را انجام دهد. همه ی این مطالب در این مقاله در باب سرمایه گذاری در اسپانیا راجع به آن صحبت خواهد شد.

      سرمایه گذاری در اسپانیا قواعد و پروسه ی مشخصی را دارد، در ابتدای امر توصیه میشود یک سفر توریستی به این کشور داشته و جهت این سفر توریستی هم اقدام به اخذ روادید توریستی اسپانیا بکنید از مشاورین  موسسه حقوقی بین المللی ملک پور که کارشناسان و مشاورین مجربی را در اختیار دارند میتوانند راه را به شما نشان داده و قوانین را برای شما تشریح بکنند زمان اقدام شما بسیار مهم است. به جهت اینکه خود امر سرمایه گذاری در اسپانیا بر فرض مثال از طریق ارائه ی ۵۰۰۰۰۰ یورو  از سمت یک شخصی که Non-EUیا شخص غیر اروپایی لحاظ میشود بین ۱۰ الی ۱۵ هفته پروسه ی اداری آن طول میکشد بنابراین برنامه ریزی زمانی در باب سرمایه گذاری در اسپانیا بسیار مهم و قابل توجه می باشد. بنابراین جهت سرمایه گذاری در اسپانیا ابتدا میتوانید یک سفری به آنجا داشته باشید جالب توجه است که شما اگر متقاضی سرمایه گذاری در اسپانیا می باشید باید یکNIEکه مخفف عبارت اسپانیایی میباشد که به زبان انگلیسیFINتلفظ میشود که ترجمه این اختصار کد شناسایی افراد خارجی میباشد.

      شما باید بتوانید آن را اخذ کرده و یک سرمایه گذار و یک مقیم اسپانیا باشید. این پروسه یک فرآیند حقوقی دارد.سرمایه گذاری در اسپانیا کاملا یک امر حقوقی و قانونی است و اگر شما یک سفر به آنجا داشته باشید یا یک مدرکی در آن کشور اخذ کرده باشید و تجربه ی زندگی در آن کشور را داشته باشید متوجه میشوید که این کار عمل حقوقی و درستی است که امکان پذیر است و قانون آن را تعریف کرده است اما متاسفانه در این بین پول بسیاری از متقاضیان در سال های گذشته اتلاف شده و به طور کلی جو در باب سرمایه گذاری در اسپانیا ممکن است منفی باشد.

      اما اگر شما در هر کشوری مثلا بخواهید امری مثل سرمایه گذاری در اسپانیا را انجام دهید یا در کشوری بخواهید سرمایه گذاری کنید اگر پای خود را جای پای قانون بگذارید و ابزار شما مواد و تبصره های قانونی باشند و خودتان حتی میتوانید مشاوره و وکیل خودتان باشید که ما در موسسه حقوقی ملک پور این را به شما پیشنهاد میدهیم جست و جو بکنید و قواعد را مشاوره شوید و یاد بگیرید حتما میتوانید این کار را درست انجام دهید به دور از هر خطر و ریسکی اینکه چطور یک NIEبگیریم وکد شناسایی افراد خارجی را اخذ بفرمایید حتما نیاز است که با یک وکیل امور حقوق مهاجرت مخصوصا وکیل سرمایه گذاری در اسپانیا صحبت بفرمایید و مشاوره شوید که در این باب موسسات همکار موسسه ملک پور یا افراد برجسته و حقوقدانی که با همکاری موسسه حقوقی ملک پور به شما مشاوره میدهند می توانند شما را راهنمایی نمایند. در باب اینکه جهت سرمایه گذاری در اسپانیا چه مدارکی مورد نیاز است حتما به شما اطلاعاتی را در ادامه خواهیم داد.

      اما دقت بفرمایید اگر شما متقاضی سرمایه گذاری در اسپانیا هستید و خانواده ای دارید که تمایل دارید همراه شما به اخذ اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری بپردازند این نوید را به شما میدهیم که تمامی فرزندان زیر ۱۸ سال شخص همسر متقاضی یا نامزد متقاضی می تواند جز افرادی باشد که به واسطه ی سرمایه گذاری شخص اصلی می تواند اقامت اسپانیا را دریافت کند. بعد از ۵ سال اگر روال و قوانین مربوط به اسپانیا از سمت متقاضی که از روز اول سرمایه گذاری کرده رعایت شود اقامت دائم را دریافت می کند.

      افرادی که تمایل به سرمایه گذاری در اسپانیا را دارند قبل از اینکه ۵۰۰۰۰۰ یورو وارد حساب های اسپانیا بکنند حتما باید این قواعد را مطالعه کرده تا دچار اشتباه نشوند. یکی از سوالات بسیار مهم در باب سرمایه گذاری در اسپانیا این است که آیا امکان دارد یک شخصی سرمایه گذاری در اسپانیا داشته باشد اما اجبار نباشد که تمام روز ها یا ماه های سال را در اسپانیا سپری کند؟ پاسخ مثبت است و این امکان وجود دارد اما قواعد و قوانینی وجود دارد. یک نوع سرمایه گذاری در اسپانیا است که در حقیقت ملقب به سرمایه گذاری Minimum500000 یورو ای است و شما اگر می خواهید به راحتی به اقامت تبدیل شود و مسئله ای در پروسه ی اقامتی شما پیش نیاید این است که در هر ۱۸۰ روز ۹۰ روز در اسپانیا حضور داشته باشید. اگر شما میخواهید از اخذ اقامت خودتان مطمئن شوید پیشنهاد می شود با یک وکیل سرمایه گذاری در اسپانیا که توسط خود دولت یا اتحادیه تایید شده یا جز افراد با تجربه در بحث حقوق بین الملل شناخته شده است نظیر کارشناسان و مشاوران موسسه حقوقی ملک پور بحث وکالت را داشته باشند تا امور شما درست انجام شود.

      توجه داشته باشید اگر شما می خواهید برای اعضای خانواده ی خود هم اقامت اخذ بفرمایید بعد از سرمایه گذاری شما می توانید بلافاصله برای این افراد بعد از اینکه ثبت نام انجام شد اقدام کنید که این افراد درجه یک خانواده میتوانند کار کنند در اسپانیا و تحصیل کنند و بعد از ۵ سال که روال را رعایت میکنند و قانون را اجرا میکنند به اقامت کل اروپا هم برسند. حتی سفر به تمام اتحادیه اروپا برای آنها مقدور است. کمترین هزینه ای که یک وکیل اخذ میکند تا در باب سرمایه گذاری در اسپانیا با شما صحبت کند و مشاوره دهد حدودا طبق آخرین قواعد ۱۵۰۰ یورو  بابت جلسات مقدماتی مشاوره ی او می باشد. اما اگر  شما   ۵۰۰۰۰۰  یورو تمایل به سرمایه گذاری در اسپانیا دارید باید بدانید که ۱۱ تا ۱۲% هزینه های جانبی دارید از باب هزینه وکیل هزینه ی تمبر مالیات اولیه و امثالهم. پس با دقت قواعد و قوانین را مطالعه کنید حتی اگر  نیاز دارید که قواعد تکمیلی در باب سرمایه گذاری در اسپانیا را داشته باشید می توانید از مشاورین موسسه حقوقی ملک پور کمک گرفته و مشاوره شوید. اگر شما متقاضی سرمایه گذاری در اسپانیا می باشید و می خواهید مبلغ ۵۰۰۰۰۰ یورو به کشور اسپانیا انتقال دهید می توانید این مبلغ را از کشور مقصد خود که در آن زندگی میکنید انتقال دهید یا می توانید از حساب های دیگری که بین المللی هستند از کشورهای دیگری در جهان این مبلغ را به کشور اسپانیا انتقال دهید.

      سرمایه گذاری در اسپانیا

      بطور کلی سرمایه گذاری در اسپانیا گزینه ای مناسب است اما خطر ها و ریسک هایی دارد که اگر از قانون آگاهی نداشته باشید ممکن است تمام سمایه شما از دست برود و این برای شما یک سر افکندگی ایجاد کند. بنابر این جهت اینکه از طریق امن این پروسه انجام شود حتما با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید و مشاوره شوید. و هم اکنون مشاوره تلفنی رایگان اخذ کنید ایمیل زده و سوالات خود را پاسخ بگیرید و بعد اقدام کنید. البته در ماه های گذشته افراد بسیاری متقاضی سرمایه گذاری در اسپانیا بودند اما پس از اخذ مشاوره از مشاورین موسسه حقوقی ملک پور به این نتیجه دست یافتند که جهت سرمایه گذاری در انگلستان یا کانادا، ثبت شرکت و سرمایه گذاری در اروپادر کشورهایی مانند اسلواکی، فرانسه و امثالهم بپردازند. به شما نیز توصیه میشود در باب کشورهای مذکور اطلاعاتی کسب کرده تا حقیقتا آنچه که با شرایط شما سازگاری دارد را اقدام بفرمایید.