دانشنامه مهاجرت

  مهاجرت

 • ویزای کار در پرتغال

 • منبع:malepour.ir
  اخذ ویزای کاری در کشور پرتغال/ شرایط کاری در کشور پرتغال / نحوه ی اخذ اجازه کار در کشور پرتغال/ فرصت های شغلی در کشور پرتغال/امکان اخذ اقامت دائم از کشور پرتغال/ شرایط زندگی در کشور پرتغال/مدارک مورد نیاز جهت اخذ اقامت کاری در کشور پرتغال/انواع ویزای کاری در کشور پرتغال/آخرین قوانین کشور پرتغال در زمینه ی ویزای کاری/

  آیا درزمینه اخذ ویزای کاری کشور پرتغال سوالی دارید؟

  آیا شرایط کار در کشور پرتغال را می دانید؟

  آیا از قوانین مهاجرتی کشور پرتغال اطلاعاتی دارید؟

  آیا از میزان درآمد در کشور پرتغال مطلع هستید؟

  آیا می دانید چه رشته های در کشور پرتغال بازار کاری خوبی دارند؟

  چه کسانی میتوانند در کشور پرتغال در جستجوی کار باشند ؟

  آیا از شرایط اخذ اقامت بعد از اخذ کار مطلع هستید ؟

  بهترین شهر های کشور

  پرتغال برای کار چه شهرهایی هستند؟

  چه عواملی به شما در پیدا کردن کار در کشور پرتغال کمک میکند ؟
  ویژگی های کشور پرتغال

   

  کشور پرتغال یکی از غربی‌ترین کشور های اصلی اروپاست و خاک پرتغال از سوی غرب به اقیانوس اطلس محدود شده‌است.

   پرتغال کشوری است که در جنوب غربی اروپا  واقع می باشد.

  پایتخت کشور پرتغال شهر زیبای لیسبون و زبان رسمی آن پرتغالی است.جمعیت کشور پرتغال ده میلیون نفر و واحد پول آن یورو است.

  کشور پرتغال از اعضای اتحادیه اروپا و ناتو می باشد و شیوه حکومتی کشور پرتغال جمهوری و پارلمانی است.

  جالب است بدانید.کشور پرتغال جزو کشورهای توسعه‌یافته ی جهان به ‌شمار می‌آید.

  کشور پرتغال  دارای دو کلان‌ شهر می باشد که یکی از این کلان ‌شهرها شهر لسیبون در جنوب  این کشور و دیگری کلان‌شهر پورتو در شمال این کشور واقع شده است.

  حال سوالی که پیش می اید این است که اخذ ویزای کاری درکشور پرتغال به چند شیوه اخذ می گردد؟

  اخذ ویزای کار در کشور  پرتغال در اصل امریست حقوقی که باید مراحل قانونی و حقوقی آن طی گردد و در این راه شما عزیزان می توانید ازمشاوره ی رایگان و تجارب وکلا مشاوران موسسه ی حقوقی مهاجرتی موسسه ی ملک پور یاری بگیرید.
  راه های اخذ ویزای کاری کشور پرتغال

  ۱٫یکی از شیوه های اخذ ویزای کار این است که شما دعوت نامه کاری در کشور پرتغال از یک فرد که دارای شرایط و شرکتی معتبر درکشور پرتغال است اخذ نمایید که شرایطی نیز برای فرد تعریف شده است که باید دارا باشید و خود کارفرما دارا باشد.

  ۲٫راه دیگر برای اخذ ویزای کار این است که کارفرما سه ماه در داخل کشور شرایطی که لازم است یک فرد داشته باشد را آگهی نماید و سپس سه ماه دیگردر اتحادیه اروپا آگهی می شود .

  در صورتی که فرد مورد نظر یافت نشود از ایران یا کشور دیگر که متقاضی است نیرو میگیرند.

  که درصد شانس از این طریق برای اخذ ویزای کاری بسیار پایین می باشد.

  هنگامی که فرد در این آگهی پذیرش شود می تواند برای اخذ ویزا ی کار اقدام نماید.

  و اصولا باید کارفرما این قدرت را داشته باشد که برای کارمند متقاضی کشورپرتغال مجوز اخذ نماید و در اصطلاح شخص کارفرما در کشور باید این امکان را داشته باشد که بتواند اسپانسر شود.

  در کل اقدام برای ویزای کار بدون داشتن اسپانسر امری بسیار دشوار است .

  اگر از این طریق اقدام نمایید  کل پروسه اخذ ویزای کار بین  شش تا نه ماه به طول می انجامد که فرد متقاضی ویزای کار  میتواند بعد از چند سال تقاضای اقامت دائم کند و با قوانین کنونی این امر به سادگی مقدور میباشد.

  ۳٫یک راه دیگر جهت اخذ ویزای کار کشور پرتغال اخذ ویزا از طریق مهارت یا تخصص فردی می باشد که در بعضی از کشورها مانند استرالیا کانادا و دانمارک امکان پذیر می باشد .

  پروسه این ویزا در بیشتر کشورها خیلی طولانی می باشد که یک پروسه هفت تا یکساله دارد.

  ۴.ویزای کاری کشور پرتغال با توجه به مطالبی که در بالا گفته شد به نظر می رسد که پروسه ی سخت و دشواری است اما راههایی برایوصول و تسهیل کردن آن وجود دارد یکی از این راه ها این است که به عنوان دانشجو وارد کشور پرتغال شویم .

  در این کشور مشغول بهکار شویم و این را باید در نظر داشت در طول تحصیل اجازه ی کار پاره وقت را دارا می باشیم به عنوان مثال در مقطع لیسانس ده ساعت درهفته و در مقطع فوق لیسانس بیست ساعت در هفته و در مقطع دکتری سی ساعت در هفته اجازه کار کردن وجود دارد و زمانی که فارغالتحصیل شدیم از کارفرما در کشور پرتغال درخواست کار کنیم و یا در آگهی های شغلی انتخاب شویم و از طریق کارفرما ورود نماییم.

  زیرا پس از ورود به کشور پرتغال فرد چون به عنوان دانشجو وارد کشور شده است فرصت دارد تا شغل مد نظر خود را یافت نماید و آن را  تا پس از پایان تحصیلات خود ادامه دهد.

  و در کل اتحادیه ی اروپا و شنگن شرایط به صورتی ست که فرد با سه سال کار تمام وقت  و پرداخت مالیات اقامت دایم و پنج سال کار تماموقت و پرداخت مالیات تابعیت و پاسپورت کشور مورد نظر دریافت می شود .

  از مزایایی که برای کشور پرتغال وجود دارد این است که شما با چهار سال تحصیل در این کشور و اقامت در این کشور اقامت دایم این کشور را کسب می نمایید.

  سفر به کشورهای شنگن و اتحادیه ی اروپا بدون ویزا و به راحتی امکان پذیر می باشد و این کشور با کشور برزیل دارای کنوانسیون است و به راحتی می توان به این کشور رفت و آمد نمود.

  موسسه حقوقی ملک پور با توجه به داشتن وکلای با تجربه هم اکنون آماده ی ارایه ی خدمات حقوقی و مهاجرتی به شما عزیزان می باشد تا به بهترین نحو ممکن به انتخابی اصلح  دست پیدا کنید.