دانشنامه مهاجرت

  مهاجرت

 • سرمایه گذاری در استرالیا

 • منبع:malekpourco.com


  سرمایه گذاری در استرالیا یکی از گزینه هایی است که بسیاری از سرمایه گذاران محدوده اقیانوسیه و سرمایه گذارانی که از آمریکا، انگلستان یا از سایر نقاط تمایل به اقدام برای آن دارند.


  در جریان سرمایه گذاری در استرالیا امکان اخذ اقامت دایم برای شخص سرمایه گذار وجود دارد، به صورتی که بسیاری از افراد با شنیدن این خبر یا مطالعه موضوعات و اطلاعات در باب سرمایه گذاری در استرالیا سوالات کثیر خود را ایمیل کرده یا با تماس ها سوالات خود را مطرح می کنند و به دنبال این هستند که سرمایه گذاری در استرالیا را با توجه به آخرین قواعد بتوانند انجام دهند.

  سرمایه گذاری در استرالیا با توجه به آخرین قواعد حقوقی مربوط به سفارت و اداره مهاجرت این کشور می تواند یکی از مناسب ترین راه ها برای افرادی باشد که نیت سرمایه گذاری در یک کشور مدرن و همچنین توامان نیت اخذ اقامت آن کشور را دارند. سرمایه گذاری در استرالیا همچون سرمایه گذاری در انگلیس و سرمایه گذاری در آمریکا قواعد بسیار مشخصی دارد که اگر متقاضی که در باب سرمایه گذاری در استرالیا می خواهد اقدام کند آنها را رعایت نکند ممکن است به باخت سرمایه خود حتی منجر شود.

  اگر شما متقاضی سرمایه گذاری در استرالیا هستید باید بدانید کدام فرم ها مربوط به متقاضیان سرمایه گذاری در استرالیا می باشد.

  سرمایه گذاری در استرالیا بیش از ۱۰ سال می باشد که با پلن های مشخص در حال حاضر به متقاضیان سرمایه گذاری در این کشور ارائه می شود.

  حال اگر شما متقاضی سرمایه گذاری در استرالیا هستید می توانید با ارائه حجم و میزان مشخصی از سرمایه خود، برای خود افراد وابسته به خود یعنی همسر و فرزندتان بحث اقامت استرالیا را داشته باشید.

  عده زیادی از متقاضیان سرمایه گذاری در استرالیا سوال مشترکی دارند و آن هم اینکه سرمایه گذاری در استرالیا مقرون به صرفه تر و مناسب تر است یا سرمایه گذاری در سایر کشورها مانند آمریکا، انگلستان، نیوزیلند و کشورهای هم رده آن. به طور کلی نمی توان این کشورها را در مورد پرونده های سرمایه گذاری باهم قیاس کرد، اما هر کدام از کشورها قوانین خاص خود را دارند.

  در این مقاله سعی می شود قوانین سرمایه گذاری در استرالیا برای شما تشریح گردد، تا با مقایسه متون مربوط به سرمایه گذاری در کشورهای دیگر که در صفحات دیگر این سایت مطالعه می فرمایید موفق شوید انتخاب مناسب به نسبت شرایط خود داشته باشید.

  کشور استرالیا جز کشورهای غنی از نظر چندین منابع می باشد، ضمنا از نظر آب و هوایی و شرایط جغرافیایی نیز کشور استرالیا جز پر طرفدار ترین کشورهای منطقه می باشد.

  بنابراین اگر شرایط شما متقاضی گرامی با توجه به آخرین قوانین مربوط به سرمایه گذاری در استرالیا با این امر حقوقی هم سان گردد شما می توانید یکی از بهترین انتخاب ها را جهت سرمایه گذاری داشته باشید. اما بسیاری از افراد کم تجربه و غیر حقوقی که حتی قواعد ابتدایی در باب انتقال یک سرمایه از کشور مبدا به کشوری مانند استرالیا را نمی دانند  اگر دچار روابط با این افراد شوید ممکن است چشم به اموال و نیات بد در باب سرمایه های شما داشته باشند، پس دقت بفرمایید دچار فریب یا کلاه برداری نشوید.

  متقاضیان سرمایه گذاری در استرالیا می توانند از subclass 188 استفاده بکنند که به صورت کار آفرینی ۴ سال برایشان روادید یا ویزا و اقامت لحاظ خواهد شد.

  زمانی که متقاضی سرمایه گذاری در استرالیا طی ۴ سال سرمایه گذاری را در کشور استرالیا نگه دارد و کار آفرینی ایجاد و شغلی راه اندازی بکند بعد از ۴ سال می تواند برای اقامت دائم اقدام بکند.

  در حقیقت زمانی که ۴ سال کار آفرینی شما در کشور استرالیا به اتمام رسید برای شما یک بازده زمانی ۲ ساله باز خواهد شد و دو سال دیگر  تمدید اقامت خواهید داشت که در مجموع از لحظه ورود و اجرای شروع بیزنس شما مجموعا ۶ سال خواهد شد و شما به اقامت دائم خواهید رسید.

  به محض آنکه بازده کارآفرینی و اشتغال زایی و اجرای بیزنس ۴ ساله به اتمام رسید دولت استرالیا محاسبه خواهد کرد و اگر گردش مالی شما حداقل ۵۰۰۰۰۰ هزار دلار استرالیا طی دو سال آخر از آن ۲ سال وجود داشته باشد ان ۲ سال دیگر تمدید خواهد شد.

  راه دیگر جهت سرمایه گذاری در استرالیا انجام بیزنسی به حجم و ارزش ۱۵۰۰۰۰۰ میلیون دلار استرالیا می باشد که موارد و احتیاجات جهت امکان انجام این نوع بیزنس و سرمایه گذاری در استرالیا در ادامه خدمت شما توضیح داده خواهد شد.

  دردو سال آخر از بازده ۴ ساله اولیه حضور خود را در استرالیا میزان ۲۲۵۰۰۰۰هزار دلار استرالیا گردش مالی نشان دهید.
  ایجاد حجم سرمایه ۱۵۰۰۰۰۰ دلار استرالیا در کشور استرالیا یا مناطق تحت سلطه این کشور
  داشتن تجربه مدیریت ۳ ساله در سابقه بیزنسی شخص متقاضی
  در حداقل یک سال از ۵ سال بیزنس و تجارت گذشته شما می بایست در بیزنسی به ارزش ۱۵۰۰۰۰۰میلیون دلار استرالیا حداقل ۱۰% سهام دار بوده باشید.
  بنابراین اگر متقاضی سرمایه گذاری در استرالیا هستید می توانید علاوه بر اینکه سایت های رسمی دولت استرالیا را مطالعه کرده به صفحات سایت موسسه حقوقی ملک پور نیز مراجعه نمایید و مطالب ترجمه شده ی سایت سفارت و دولت استرالیا را مطالعه نموده و طبق آخرین قواعد مربوط به سرمایه گذاری در استرالیا مدارک مورد نیاز را فراهم کرده و جهت این نوع از ویزا اقدام نمایید.

  اما به شما توصیه می شود در صورتی که متقاضی سرمایه گذاری در یک کشور انگلیسی زبان و مناسب هستید اگر تعصبی بر کشور استرالیا ندارید پیشنهاد می شود کشورهای آمریکا و موضوع سرمایه گذاری در آمریکا، کشورهای کانادا و انگلستان و موضوعات سرمایه گذاری در کانادا و سرمایه گذاری در انگلستان را در بخش های مربوط در همین وب سایت مطالعه فرمایید.