دانشنامه مهاجرت

  مهاجرت

 • چرا ثبت شرکت در فرانسه

 • منبع:malekpourco.com


  چرا ثبت شرکت در فرانسه
  چرا ثبت شرکت در فرانسه(موسسه حقوقی ملک پور برترین ارایه دهنده مشاوره در امور حقوقی بین الملل)

  قبل از اینکه به بحث ثبت شرکت در فرانسه بپردازیم ابتدا مختصری از شرایط این کشور توضیح می دهیم:


  کشور فرانسه با اختصاص یک پنجم مساحت کل اتحادیه اروپا یکی از پهناورترین کشور اروپای غربی شناخته شده است و همچنین دارای ۵۵۰۰ کیلو متر سطح ساحلی، گسترده در چهار منطقه دریایی (دریای شمال، دریای مانش، اقیانوس اطلس و دریای مدیترانه) می باشد. فرانسه سومین کشور در اتحادیه اروپا می باشد که دارای بافت جنگلی فراوان می باشد.

  از لحاظ اقتصادی کشور فرانسه بعد از آلمان دومین بعد اقتصادی در اتحادیه اروپا می باشد و از لحاظ تولید ناخالص داخلی، ششمین قدرت اقتصادی جهان است.(موسسه حقوقی ملک پور برترین ارایه دهنده مشاوره در امور حقوقی بین الملل)

  بر اساس مطالعات انجام شده در سال ۲۰۱۱، فرانسه یازدهمین تأمین‌کننده سفارش‌های خارجی ایران بود.متقابلا؛ ایران چهل و دومین طرف مبادلات بازرگانی فرانسه در جهان است (هم رده فنلاند یا مالزی). بنابراین فرانسه از جمله کشور های اروپایی میباشد که مبادلات تجاری زیادی با کشور ایران را در زمینه های مختلف داشته است. بنابراین شما از طریق ثبت شرکت در فرانسه راه های زیادی برای گسترش فعالیت های تجاری خود در اتحادیه اروپا خواهید داشت.(موسسه حقوقی ملک پور برترین ارایه دهنده مشاوره در امور حقوقی بین الملل)

  با کمک موسسسه حقوقی ملک پور شعبه شرکت خود را در یکی از بهترین شهرهای فرانسه از جمله پاریس ثبت کنید و ازین طریق ویزای اقامت بلند مدت یکساله این کشور را به دست آورید. بعد از گذشت ۵ سال کارت اقامت ۵ ساله ان کشور را به دست اورده و در نهایت تابعیت را اخذ خواهید کرد.

  در ابتدا شما با ویزای کوتاه مدت وارد این کشور شده اید و از طریق وکیل موسسه ما در فرانسه ادامه کارها را انجام خواهید داد. (موسسه حقوقی ملک پور برترین ارایه دهنده مشاوره در امور حقوقی بین الملل)

  اما باید به این نکته توجه داشت که یکی از مهمترین شرایط برای ثبت شرکت در فرانسه, داشتن یک شرکت ثبت شده در ایران است. این بدین معناست که شما می توانید ادامه فعالیت های تجاری خود را در فرانسه انجام دهید.

  با دریافت ویزای یکساله فرانسه دارای ویزای شنگن می شوید که ازین طریق میتوانید نه تنها در کل اتحادیه اروپا به راحتی عبور و مرور کنید بلکه از مزایای قوانین گمرکی داخی اتحادیه اروپا بهره مند گردید.(موسسه حقوقی ملک پور برترین ارایه دهنده مشاوره در امور حقوقی بین الملل)

  ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که با اخذ ویزای بیزینس در فرانسه چه مزایایی را دریافت خواهید کرد؟

  مهم ترین مزیتی که از طریق این نوع ویزا به دست می اورید, برخوردار شدن از حق تحصیل رایگان در این کشور است. این در صورتی است که اگر شما بخواهید از طریق ویزای تحصیلی وارد این کشور شوید از شانس بالایی برای اخذ این ویزا برخوردار نمی باشید.(موسسه حقوقی ملک پور برترین ارایه دهنده مشاوره در امور حقوقی بین الملل)

  دومین مزیت این ویزا این است که شما میتوانید در صورت تاهل به همراه همسر و فرزند خود وارد این کشور شوید. یعنی تنها با اقدام برای یک عضو خانواده می توانند بقیه اعضای خانواده این ویزا را دریافت خواهند کرد.

  سومین مزیت این ویزا این است که برخلاف ویزای سرمایه گذاری در این مورد نیازی نیست که شما هزینه ای را وارد این کشور نمایید تنها داشتن شرکتی در ایران کفایت میکند.

  چهارمین مزیت این ویزا برخورداری از حق کار کردن در این کشور می باشد در واقع شما از تمامی حقوق قانونی در طول مدت اقامت خود در این کشور برخوردار می باشید.

  برای کسب اطلاعات بیشتر در نحوه چگونگی اخذ این ویزا و شرایط آن با مشاورین ما در موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره تخصصی تری در این زمینه بهره مند گردید.